Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ itt valaki Pampers...

Használ itt valaki Pampers fehér csomagos pelenkát aminek hálos a közepe? Többi lent!

Figyelt kérdés
tegnap nagyon megijedtem hogy büzös a kislányom pisije!aztán ma mikor pelenkáztam megszagoltam a pelenka belsejét és annak van ilyen furcsa szaga!!gondolom mikor bele pisil megázik egy kicsit és azért lehet jobban érezni!ti nem vettétek még észre?Megszagolnátok egy tiszta pelus belsejét hogy ti is érzitek??Köszönöm
2012. dec. 3. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Pampers Premium Care pelenkára gondolsz?


Még sosem használtam csak, az active pelust.

Viszont akik használták ezt vagy a narancssárgát, azok csak panaszkodtak rá.

Itt is sok ilyet olvastam anno, nem a legjobb dobásuk, de mégis van, aki megveszi.

2012. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is érzem,ne aggódj!Olyan vegyszerszagú,vagy milyen.Ettől függetlenül én imádom,9 hetes a kis csajszim,de még soha semmi nem folyt ki belőle(anyatejes a babám)
2012. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg büdös, de én más fajtát nem használtam még, így nem tudom a többi milyen. Én csak ezért nem fogok illatosítottra áttérni.
2012. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Amúgy tökéletes pelenka és ha ezzel kapcsolatos kérdés van a legtöbben ezt szokták ajánlani.

2012. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom a pelussal csak megijedtem hogy büdös a pisije már épp hívni akartam a dokit amikor megszagoltam a belsejét
2012. dec. 3. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még nem éreztem, de nekem kicsit rossz a szaglásom :-) Amúgy én is nagyon szeretem ezt a pelust.
2012. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is használtam az elején de nem bírta a kis bőre kipirosodott meg minden. Áttértünk az ALDI-s pelenkára ugyan olyan jó és nem olyan drága.
2012. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is büdös, vegyszer szagú.
2012. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!