Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lyukasztattátok ki...

Mikor lyukasztattátok ki babátok fülét? Mennyire sírt akkor és utána nem lett nyűgös, lázas?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekelne. Mennyibe kerül és milyen módszert ajánlanátok? Nem piszkálta? Esetleg konkrétan Szombathelyen hol lehetne elvégeztetni?
2012. dec. 3. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
az én lányomnak 6 hónaposan volt fül lyukasztása,de csak a pisztoly kattanásától ijedt meg,azért sírt egy kicsit.Nem volt utána semmi baja,nem volt lázas sem
2012. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 hónaposan, kozmetikus barátnőm lőtte, nem piszkálta 2500 ft volt steril ideiglenes fülbevalóval.

Picit sírt, de inkább azért mert 2-en fogtuk le.

2012. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 hónaposan kozmetikus lőtte ki neki. Inkább azért sírt, mert lefogtuk, de nem volt vészes. Sosem piszkálta.

3000 Ft volt orvosi fém fülbevaló, amit 2 hónap múlva aranyra cseréltünk. Nem volt gond vele.

Nem volt lázas sem, de egy füllyukasztástól nem lehet lázas egyébként sem egy baba sem.

Most 10 hónapos.

2012. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél előbb tanácsos mert nem piszkálja és fürdetésnél is tudod esetleg kamillába *locsólgatni,forgatni*,Két lányomnak 2-3 hónaposan belővéssel gyógyfülbevalót tetettem 2000ft.,lövéstől riad meg.
2012. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, megijedt, nagyon sírt, de utána gyorsan elfelejtette, nem volt nyűgös és lázas sem. Szerintem is érdemes minél előbb, mert 1 -1,5 évesen már le kell fogni őket, és sokkal félelmetesebb számukra.
2012. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogom kilövetni a lányom fülét (ha lány lesz, mert még nem tudni) mert pl mikor nekem lövették rossz helyet találtak el és begyulladt. Azóta is ott van egy csomó a helyén.. annak ellenére, hogy azonnal kiszedték a gyulladt fülemből. Nem tudom mennyi idős voltam, de kb 1-2 éves lehettem.
2012. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előttem lévő kedves vállaszoló.Azért jó mig *fekvös*mert nem piszkálja és te kezelheted,1-2évesen már piszkálja..neked kellemetlen *emlék*maradt,de a kicsi lányodnak nem lesz olyan!Picinek megcsináltatod gyógyfülcsit lövetsz *nem fogod megbánni*.
2012. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem piszkáltam. Már aznap begyulladt hogy kilötték. Anyu azt mondta nem nyúltam hozzá, később kiderült, hogy rossz helyet találtak el.
2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!