Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Taknyos a kisfiam, már3 hete...

Taknyos a kisfiam, már3 hete voltunk dokinál, de csak szívjam az orrát meg vitamin. De ez már azért sok a3hét nem? Vigyem vissza? Van van valani ami lehet ilyenkor adni? 8hónapos.

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, mit mondott és mit írt fel a doki.

Amúgy én visszavinném.

2012. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is két hete taknyos, mi sem kapunk semmit, cebion cseppek, nasivin, orrszívás. Ő 4 hónapos.
2012. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első:SAlvus vizzel orrszivás,c-vitamin. De én még pluszba vettem mulivitamint,amit meg is ivott ,és semmi!Úgyhogy vissza viszem holnap,mert ez már neki se jó:(
2012. dec. 4. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a dokinál, hogy mi a baja(!), és hogy az ajánlott kúrával elvben mennyi idő alatt kellene meggyógyulnia. Ezeket általában elfelejtik elmondani. :)
2012. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát 3 hét után szerintem valami komolyabb gyógyszert kellene írnia!

A dokim szerint egy nátha 7-10 napig simán eltarthat, de 3 hetet én már soknak érzek!

Ja és meg kellene nézni,hogy a multivitaminban van-e vas, mert,ha van,akkor azt ilyenkor nem szabad adni!

2012. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit ilyenkor még adhatsz, calciumusc és fenistil, de mind a kettő vényköteles. Amúgy ne lepődj meg nekünk is elhúzódott 3 hétig. Vidd nyugodtan vissza, hogy nézze meg a doki, én is visszavittem. Azt mondta nem lepődjek meg ha ilyen időben taknyos a pici.
2012. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a magad megnyugtatása miatt vidd vissza.

Én ma viszem 4 napja szörcsög taknyos. Sztem tök felesleges de lelkifurdalásom van hogy nem látta doki. Az enyém is 8 hós.

2012. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Holnap viszem!
2012. dec. 4. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!