Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes kiváltani a Felicitas...

Érdemes kiváltani a Felicitas Várandós Mama Csomagot?

Figyelt kérdés
Nálunk bababoltban lehet kiváltani, nincs sok kedvem elmenni oda, mert nem veszek ott semmit, és úgy hallottam, eléggé próbálnak ezt-azt az emberre tukmálni..Van valami érdekes ebben a csomagban? Illetve, ha ezt nem váltom ki, a kórházban fogok kapni Felicitas csomagot? Abban mi van?
2012. dec. 4. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez butaság,hogy elkezdenek tukmálni rád mindenfélét.Nem nézel körül,odamész a kasszához és mondod mit akarsz.

Érdemes,mert ebben van benne majd a későbbi csomaghoz szükséges kiváltó kupon.Emellett ez az egyetlen normális tartalmú csomag,amit kaptok.Az összes többi egyre karcsúbb tartalommal bír.

2012. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok érdekes nincs benne, én csak 1 cumit, teákat és sudocrem mintát kaptam, ezek közül, az utóbbinak örülök.

De ha már úgyis ingyen van, miért hagynád ki a lehetőséget?

Én is a Brendonban váltottam ki, semmit nem vettem, csak ezért mentem be.


Ha jól tudom, a kórházban is kapsz egy 2. csomagot, abban nem tudom mi van.

2012. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, akkor elnézek oda, beviszem a kupont!
2012. dec. 4. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor beviszem a kupont, odaadják a csomagot, vagy csak odaadom, és majd vissza kell menni a csomagért? Köszi, ha még nézi valaki és válaszol :)
2012. dec. 4. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a C & A-ban váltottam ki, csak bementem és már oda is adták, gondolom máshol is így van. A kórházi csomagban elég sok minden volt. Több termékminta, prospektus, babavíz, és egy flakon domestos is...
2012. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. dec. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!