Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok tenni nyak bepállás...

Mit tudok tenni nyak bepállás ellen a kislányomnál?

Figyelt kérdés
5 hetes a kislányom és eléggé dagi, vagyis a nyakincája elég redős és befülled. Piros és furi szagú. Kentem olajjal, hintőporoztam, alkoholoztam, de mindig újból előjön. Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen a nyaka, vagy majd kinövi? Túlöltöztetve nincs.
2012. dec. 4. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét lányom ilyen kis husi volt. Ami bevált,hogy fürdés előtt a kis hurkáit jól átkentem olajjal, illetve a hajlatokat, és a nyakát is. Fürdés után jól szárazra kell törölni, és úgy a hintőpor vékonyan.


Egyszer sietősre vettem a dolgot, mert már nagyoin éhes volt, úgy gondoltam jól megtöröltem, pedig nem, és úgy jártam mint te. Én a nyakát is úgy törlöm, hogy ha nagyon nem akar odaengedni a törölközővel, hasra fektetem, szépen felemeli a fejét, és gyorsan áttörlöm

2012. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kipróbálom a hasrafektetős módszert, mert nagyon nem hagyja, hogy bekenjem neki a nyakincáját!
2012. dec. 4. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Jol szárazra töröltem és neugronormannal kentem be véknyan. nekünk ez vált be.
2012. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is husis a kislányom, 4 hónapos és neki is volt ilyen. Tiszta piros volt és kicsit büdi a kis hurkái közt :). Neki pár nap után elmúlt a hintőportól.
2012. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig alaposan töröld szárazra a redők között, szerintem könnyebben lehet törölgetni tetra kifogóval, vagy textilpelussal, mint a frottír törölközővel. Fürdés előtt olajozd, utána alapos törölközés aztán hintőpor vékonyan. Én naponta többször is meg szoktam törölgetni popsitörlővel, mert sokszor befolyik a nyakába a tej, vagy a nyála :) Utána mindig hintőpor.
2012. dec. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!