Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rizst milyen módon készítitek...

Rizst milyen módon készítitek el a babátoknak? Én megpirítottam, megfőztem, megpróbáltam leturmixolni és majdnem leégett a turmix, mert rátapadt a rizs. Vizet kellett volna hozzá raknom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megpirítani, az nem is egészséges, főleg egy babának nem. Meg kell főzni vízben, és, ha kész van, akkor egy kis vízzel (párolt zöldséggel) összeturmixolni, ha még nem eszik darabosat.
2012. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 3-szoros mennyiségű vízben főztem meg, egészen kásás lett, ezt már nem turmixoltam, csak a zöldséget, meg husit, amit mellé adtam.
2012. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerre főztem a zöldséggel, jó kásás lett. Nem volt gond a turmixolás. Kellett volna még vizet raknod hozzá.
2012. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor főzöd,akkor bő vizben főzd,túlfőzheted,ne mint magatoknak.Aztán turmix is vnni fogja,párolt zöldségekkel
2012. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, több vízzel főzd lassan és nyákosra, akkor szinte alig kell turmixolni. Viszont valamivel mindenképp ízesítsd, zöldség vagy gyümi, mert ha nem sok íze van, nem szívesen eszik meg a kicsik
2012. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül 3X vízben megfőztem, villával, kanállal összetörtem. Úgyis zöldséggel, husival adom és azzal majd még kicsit összeturmixolom.
2012. dec. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!