Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam el?

Hogy altassam el?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom.Anyatejes és esténként csak cicin alszik el.van,amikor 1 órán keresztül cicizik fekve és ha kiveszem a szájából,felébred.Már fáj a mellbimbóm,annyit szopizza.A cumi nem kell neki,öklendezik.Mit tanácsoltok?
2012. dec. 4. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy bár lesz egy-két kellemetlen éjszakád, de ne engedd neki, hogy szétáztassa a cicid! Nekem a szülészorvos hívta fel erre a figyelmet, hogy ha nem eszik, vegyem ki a szájából. Akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de megfogadtam. Sajnos meg kell tanítanod, hogy evésre van, és nem sziesztázásra! Sejtem, hogy úgy szokott rá, hogy Te is elaludtál! :-)
2012. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 napos a picurom. Az alvás változó, hogy hogyan sikerül, de ha épp kézben van, inkább a cumit tartom neki kézzel bent. Napi három cumit használok, ha látom, hogy öklendezni kezd valamelyiktől, már teszem is félre, hogy majd mossam, sterilizáljam. A lakásban szállnak a szöszök, bármi ráülhet. A cicit én is mindig kiveszem, ha bealszik. És erősen koncentrálok az ébrenmaradásra. :)
2012. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha öklendezik a cumitól, lehet hogy nem jó Neki, próbálj ki más fajtát is.
2012. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!