Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is pici a lányom?

Szerintetek is pici a lányom?

Figyelt kérdés
2750 grammal született és 49 cm-vel. Most 8 hónapos és 8900 gramm és 70 cm. A védőnő szerint a súlyával nincs is baj, de szerinte hosszra nagyon rövidke. Én 155 cm vagyok, a párom 178 cm. Tényleg nagyon rövidke? Én nem látom olyan picinek.
2012. dec. 4. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz 180 centi,de az nem baj,te sem vagy magas,ő sem lesz,ennyi
2012. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3000g-mal és 52cm-rel született. 8 hósan 8240g volt és 70cm. Soha senki nem mondta rá hogy pici lenne. Mindigis teljesen átlagosnak mondták a súlya és magassága alapján.
2012. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne foglalkozz ilyen butasággal, a normális kategóriában van a kislányod, lehet, hogy egy éves kora után fog gyorsan megnyúlni, én soha nem értettem, miért kell egészséges, szépen fejlődő gyerekeket állandóan egymáshoz méregetni. Én nem tartanék egy 8 hónapos babát kicsinek, ha 70 centis, nekem az 1 évesem is 74-es ruhákat hordott és soha senki nem mondta, hogy kicsi lenne.
2012. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

:-))) Vicces egy védőnőd van. Az én lányom is ekkora mérettel született mint a tiéd, 1 évesen 8 kg se volt és 68 cm, és már szaladt. Azóta is picike és vékony. Én 158 cm vagyok, apa 170 cm körül. Mit örökölt volna? :-)

Amúgy meg szerintem nem kicsi egyátalán a te babád!

2012. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az átlagos 8 hónapos lány magassága konkrétan 70 cm. Nem tudom mi baja a védőnődnek:


[link]

2012. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz magas, de sem Te sem a párod nem az. Ez genetika, mi a férjemmel mindketten magasak vagyunk, a fiunk is 6 hónaposan már 72 cm.
2012. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sem rövidke, de a védőnő már születése óta azzal nyaggat, hogy figyelnünk kell a magasságára, mert én elég alacsony vagyok, és a párom sem túl magas!
2012. dec. 4. 14:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelni? És ha szerinte nem elég magas, akkor mit csináljatok Vele? Húzzátok vagy mi? Fura védőnő
2012. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen pont ezt mondtam én is, hogy vicces hogy azt mondja figyeljük. Nem tudom hogyan gondolta, nyújtani fogjuk vagy mi!?
2012. dec. 4. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg vicces. Mit lehet ezen figyelni? Amúgy szerintem is teljesen jó, nem kicsi. És nagyon sokan kamaszkorban nyúlnak meg, van aki 30 cm-t is. Nem hinném, hogy a 8 hónapos magasságából le lehet vonni azt a következtetést, hogy alacsony lesz, bár nem vagyok orvos.
2012. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!