Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig szépen aludt napközben....

Eddig szépen aludt napközben. Most miért nem?

Figyelt kérdés
10 hónapos körül volt, amikor megtanult egyedül elaludni. Kb 5 napja viszont csak kézben akar aludni napközben. Este nincs semmi baj, de nap közben nem akar az ágyában aludni csak kézben. Végig csináltam mindent, ami esetleg baj lehet, semmi sem segített. Van valakinek tapasztalata, ötlete?
2012. dec. 6. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
valószínűleg ez már az a kor, amikor próbálgatja a határaidat. :-D Szerintem azért próbáld meg lerakni, még ha néhány alkalommal hisztizik is.Én miután tisztába tettem megpuszilom, kicsit elhomályosítom a szobácskáját, beteszem a kiságyába, megsimogatom, de ilyenkor, már nem komunikálok vele, nem is keresem a szemkontaktot, hanem kijövök.Én így csinálom, nálunk bevált. Probálkoznod kell, mert le fog szakadni a derekad, és ha rájön, hogy ezt neki szabad csinálnia, nehogy az éjszakaiból, is ölben séta legyen, mert kikészíted magad.;-)
2012. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!