Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék vagy babatornáztató...

Pihenőszék vagy babatornáztató? Melyik jobb 3 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az a babatornàztato???
2012. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen egy babatornáztató.

Szerintem mind a 2 hasznos de ha választanom kellene akkor talán a babatornáztató.

2012. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen a babatornázó. Tőlünk ezt kapja karácsonyra,akkor lesz 3 hónapos. Azért az a jobb,mert akkor kezdődik igazán a mozgásfejlődés,elkezd majd forgolódni,és azt a pihenőszékben nem tudja gyakorolni. Mi egyenlőre jó sok pokrócot rakunk a földre,hogy legyen tere,és majd fölé rakjuk a babatornázót,mert már ennyi idősen nagyon leköti őket,hogy nézegessék a játékokat :)

2012. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a babatornáztató megfelelőbb lenne, bár a pihenőszék is hasznos. 3 hónaposan már érdeklődik minden iránt, később a tornáztatót pedig tud játszani. A pihenőszékben pedig már nem lesz el, amint ülni tud.
2012. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A pihenőszéket én 1 hótól használom. Nagyon szereti a fiam. A mozgásáról annyit hogy 5 hósan mászott 6 hósan felállt, úgyhogy nem akadályozta a fejlődésben.

Én nagyon szeretem még mindig minden nap többször használjuk. Abban is eszik, néha el is alszik benne. Igaz csak 9 kg-ig jó de már rég 10kg felett van a kicsim és még bírja a szék. Most 7 és fél honapos

2012. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a pihenőszéket kb. 3 hónapig használtam, és 3hótol 4-5hóig a játszószőnyeg/babtornázót! Szóval nálunk egyik sem volt hosszú ideig nagy sláger! Viszont én a játszószőnyegre teszem le a voksom, mert az legalább fejleszt és lefoglal! :)
2012. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, csak teljesen más a funkciója...

Ha a cél mondjuk a mozgásfejlődés miközben játszik, akkor játszószőnyeg, viszont sokszor nagyon jól jön a pihenőszék, amikor más dolga van az embernek.

Nekünk mindkettő volt.

A pihenőszéknek én nagyobb hasznát vettem, mert nyilván el kell látni dolgokat itthon, és abban nagyon jól elvolt a cicám, kivittem magammal a konyhába is, beszélgettem hozzá, énekeltem neki.

A tornáztatóval viszont egyedül nem nagyon volt el, oda kellett mellé feküdni, mutogatni neki a játékokat, nem is használtuk sokáig. Mert ennyi erővel az ágyon is fekhetek mellette, és mutogathatom neki, ugyanúgy érte nyúl, stb...

A pihenőszéket viszont nagyon sajnáltam, mikor kinőttük...

2012. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én babzsákot vettem, annál ezek jobbak?
2012. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!