Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 14 hónaposa is ezt csinálj...

Más 14 hónaposa is ezt csinálja? 10 perc alatt végigsöpör a lakáson, leszed, lehúz, kirámol minden lehetséges dolgot, megállapodik a nadrágszáramban. Ha leülök játszani vele, csak jön megy, mászik rám, semmi se köti le .

Figyelt kérdés

Eddig a mese, mondókák beváltak, de már ez sem :( Ő maga nem kezdeményez játékot. A konyhában 2 szekrény van neki "berendezve", műanyag tálak, fakanalak minden elképzelhető érdekes dolog végigmegy a kezén, de arrébb hajítja őket hamar.

El fog ez múlni nem sokára?



2012. dec. 6. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiam 1,5 éves, de még mindig csinálja ezt. Végigmegy a lakáson leszedi a cipősszekrényről az összes cipőt, ledobálja a plüssöket, a sapkákat. Ezt megcsinálja naponta többször is. Szeret rámmászni is, és elég gyorsan megun dolgokat. De már talált magának kedvenc mesét és azzal egész jól el van 15-20percet. Vagy néha a legfurcsább dolgokkal (pl.: egy kis szösz) is el tud lenni egész sokáig.
2012. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén ilyen a 13 hónapos fiam. Semmi se köti le, mindent széthajigál, ha leülök mellé akkor odajön beleül az ölembe, vagy rám fekszik, de egy percet sincs el és megy tovább, éppen ezért bajban vagyok a karácsonyi ajándékkal is. Szerintem ez ilyen időszak, élvezik, hogy mindenhova mehetnek, és meg nem állnak. Viszont amit pár napja észrevettem, hogy tetszik neki ha segíthet, pl az előbb úgy porszívóztam, hogy húzgálta nekem a porszívó zsinórját, vagy ha mosógépet indítok, jön ő is és pakolássza a szennyes ruhát mint én.
2012. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :)

Mintha a Fiamról írnál 16 hónapos, és mint a forgószél.

Nagyon cuki, de imád mindent kipakolni, nyomogatni (pl., mosogatógép - nincs rajta gyerekzár, éjszaka meg nem akarok csörögni - alig bír végigmenni egy nyomorult program, annyiszor újraindul.

Igyekszem leülni vele játszani, építőkocka, kirakós, autók...stb. kb. 2 percig érdekli utána nem.

A legizgalmasabb az ülőgarnitúrára locsolni az itatópoharából a vizet..

2012. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet pedig még csak 10 hós. De akkor látom, nem kell csodát várni egyhamar! :D Minden feljebb lett rakva, de fel mászik. Fel áll a kis székre, onnan az asztalra. Nagyon eleven gyerek én meg sokszor az idegösszeomlás határán, hogy soha semmiből nincs semmi. Hiába takarítok nem látszik. :)
2012. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ez igazán megnyugtató ! :D

enyém is szeret segíteni, próbálom mindenbe bevonni, de nem mindig van olyan dolog, amiben tud.


Köszi a válaszokat !

2012. dec. 9. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!