Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány honapos volt a babád,...

Hány honapos volt a babád, mikor abbahagytad a cumisuveg sterilizálást?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem most 14 hónapos de még hetente kétszer-háromszor csinálom

lehet hülyeség

2012. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kisfiam kb 6 hónapos korától már nagyon ritkán striliizáltam bármit is forróvízzel mosószerrel elmostam és annyi
2012. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1 éves.

16 hónapos most, havonta 2× csinálom meg.

2012. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a lànyom szuletése ota tàpszeres(nem volt koraszulott) most tolti a 4.honapot,arra gondoltam,h kb 1honap mulva leàllok a sterilizàlàssal,mert jan.ba elutazunk és ott nem lesz lehetoségem sterilizàlni,igy legalàbb addigra hozzà lesz szokva...
2012. dec. 6. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hetes koráig mindent! Utánna már csak 1 nap egyszer és szépen fokozatosan elhagytam. Még mindig sterilizálok néha kb. hetente a cumisüvegeket és 2 hetente a játékokat, de amit csak mosni azt is bedobom a gépbe.
2012. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiam 1 hos koratol tapszetes, akkor meg napi 1-2 alkalommal, most 4 hos de mar csak heti 3x kb. De forro vizzel mosom mindig. Ez amugy nem "hozzaszokik" kerdese... Csinalod v nem, neki nem fogsz hidd el artani!
2012. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kisfiam,cumisüvegből kapta/kapja a tejet.már csak este sterilizálom az üvegeket,cumikat.nem jó a túlzott sterilizálás sem sztem!
2012. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak a kórházban strileztem 1 hétig. Felesleges csak árt, ha nem ismeri meg a környezet bacijait.
2012. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
azt mondják, az anyuka nyála is sterilizál, ha mégis valamit nagyon kellene (például cumit, cumisüveg szívókáját)
2012. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát persze nyálazzad és úgy jársz mint egyik ismerősöm súlyos szájfertőzés az anyukának és a gyareknejk
2012. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!