Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hipp-hopp zebrát vagy az...

A Hipp-hopp zebrát vagy az ugri-bugri teknőst érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkoztam én is, elég sokat tűnődtem rajta.

Viszont a játszótéren is csak "felpattan" rá és pár perccel később már le is jön.

Oké, a játszótéri nem zenél, nem énekel, de:


A sima formabedobót sem szereti (csak az építőkockásat), így a Sütifaló bödönnel se játszik.

Jobban érdekli a zene, így inkább csak belenyúlkál, hogy énekeljen neki a bödön..


Szerintem először próbáljátok ki, hogy egyáltalán érdekli-e, már ha van rá lehetőségetek valahol!

2012. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is rengeteget gondolkodtunk ezen. Férjem szerint zebra, mert stabilabbnak tűnik és még volt egy pár érve, de úgy tűnt csak az tetszik neki jobban.

Én is nagy dilemmában vagyok, ugyanis a zebra jóval drágább, vajon meg is ér-e annyit?

2012. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak a zebráról tudok nyilatkozni. Nekünk nagyon bevált. 1,5 évesen kapta a kisfiam, eszméletlen sokat nyúzta, de olyan mintha most vettük volna ki a dobozból. Kisfiam most 3,5 éves, még mindig napi szinten pörög vele, és már kis öcsi is becsatlakozott, Ő most 1,5 éves.

Én nagyon tudom ajánlani, szerintem megéri az árát! :)

2012. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!