Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázmonitort hol lehet venni?

Lázmonitort hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki használja? Tényleg jó? Mennyibe kerül? Estére használnám, hogy ne kelljen felébreszteni a kislányomat a lázméréshez.

#lázmonitor
2012. dec. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre vàlaszolok, de mi az a làzmonitor?
2012. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Véleményt nem tudok róla írni, nem használtam még ilyet. 15-20 000 Ft körül láttam Bodyguard márkájút a neten.

Első válaszolónak: a lázmonitornak van egy karpánt része, amit a karjára kell rakni úgy, hogy beérjen a hóna alá és van egy másik része, ami folyamatosan méri a testhőmérsékletet és jelez, ha lázas a gyerek. Lehet használni éjjelre és nappalra is.

2012. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A link lemaradt: [link]
2012. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. dec. 7. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi 2-es!
2012. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
OFF Tipikusan egy hogyan húzzuk le naiv anyukákat áru.... Mi a baj a fulhomerovel? Az én gyerekem soha fel nem ébredt rá.....
2012. dec. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok fülhőmérőt,mert az orvos szerint kisebbeknél nem mér pontosan, mert kicsi a fülük, nem illeszkedik bele. A gyógyszertárban sem javasolták 2-3 éves kor alatt ugyanezen okból.
2012. dec. 8. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!