Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy aktuális kérdés? Mikulásos?

Egy aktuális kérdés? Mikulásos?

Figyelt kérdés
Rendre nézem az ismerőseim képét a fb-on. Kislányommal egyidősek a gyerekeik (lehet plusz minusz 2 hónap) Mindenki pakolja a JÁRT A MIKULÁS képeket.... Ez nem is gond ( kép felrakás) csak hogy mindegyiken látom hogy ORDIT a pici.... :( Most komolyan erre szerintetek mi szükség van? Pont abban a korban vannak amikor mindenkitől félnek nem hogy egy dörmögő hangu piros valamitől...... Rá érünk erre még nem??? Vagy csak én látom rosszul? És persze azt is tudom, hogy ezzek azanyukák imádják a babáik, de ezt ők nem tudják vajon előre? Hisz ha én tudom a gyerekem reakcióját előre, valszeg ők is.... Na mind1...... Szép estét.
2012. dec. 7. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem mégis tudom, hogy a legkisebbet ordítanak a mikulás láttán. Ez egyfajta önigazolás nekik, hogy milyen jó szülők.
2012. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly azon akadtam meg, amikor ismerős kisfiának volt szülinapja, és tűzijáték volt a tortán. Ezzel még nincs baj, mert majd kiderül, hogyan reagál a kicsi (1 éves). De amikor kb. 10 képen a kisfiú torkaszakadtából ordít, vörös fejjel, és látszik, hogy fél tőle, akkor elgondolkodtam, hogy komolyan fontosabb-e az adott helyzetben fényképezni, mint esetleg elhozni a gyerek elől a tortát?
2012. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éves a keresztfiam. ma járt a mikulás. (eleve apa szerint télapó, téptem a hajam...) a gyerek FÉLT tőle...egyrészt, mert látja, hogy ezek a gagyi álszakállak nem stimmelnek, (nem hülye, gyerek) és észreveszi, hogy ez "nem igazi ember". Másrészt, mi a lényege, na ezt ne kérdezd. Szerintem bőven elég ha majd az oviban-suliban találkozik a többiekkel együtt a Mikulással...
2012. dec. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos a babám ,elvittem a céges Mikulásra , az előadást élvezte a gyerekeket is ,a Mikulással nem akart megismerkedni,nem eröltettem,de nem bántam meg hogy elvittem,amit élvezett azért megérte,ami nem meg meg nem kell erőltetni.Nem sírt de láttam hogy köszöni nem kér belőle.
2012. dec. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert büszkék rá!!

Hányan kiteszik a gyereket magzat mázasan, véresen, vagy a kép alá írják hogy ilyen megy olyan szép, közben meg egy ronda gyerek, de büszke rá a szülő, és kirakja!!!

2012. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!