Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka ügyben tudnátok...

Pelenka ügyben tudnátok segíteni, Huggies és Libero?

Figyelt kérdés
Akik ezeket a márkákat használjátok, meg vagytok elégedve vele? 11,5-12 kilós babának melyik méret lenne a jó? Mindkettő olcsóbb most, mint a Pampers, ezért szeretném kipróbálni. Korábban már teszteltük, de a kettő közül valamelyik nem vált be, mert a combrésznél a fodor nagyon kis keskeny volt, és oldalt kifolyt aminek nem kellett volna. :( De nem emlékszem, melyik volt, a Huggies,vagy a Libero? Éjszaka 12-14 órát alszik a babám, kibírja valamelyik ezt a hosszú időt? Az új Libero jobb, mint a régi csomagolású? Köszi előre is!
2012. dec. 7. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A huggies-t nem ismerem, én hol libero-t használok hol pedig pampers-t és meg vagyok vele elégedve. Az én fiam 13 kiló és a 6-os máéretet használjuk belőle. Tegnap mondjuk nem libero-t vettem hanem pampers-t mert az jobb árban volt az auchanban. És mindig a nagy csomagot veszem.
2012. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Este 8tól reggel 10-11ig alszik lányom. De a libero sosem ázott át,pedig a slim fit-et használjuk. ez a vékonyabb . A huggies nekem nagyon kemény. bár a liberonak is a fodor része belül keskeny
2012. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5-ös libero, 10,5kg-os kislányom van, átlagos combbal. Inkább vékony az egész gyerek.

Liberot használunk, szinte soha nem volt baleset. Napi 3-4 db elég, annyira jó. Éjjel 11 órát alszik.


Fiamnál is annak idején a libero vált be.

Huggis hugyszagú volt és rendszeresen kifolyt.

Fiam is vékony alkatú.

Egyszer vettünk pamperst, nem tudom, hogy milyet, de belepisilt 1x a lányom és olyan volt, mintha húzná maga után a pelenkát, lógott az egész, nem volt gumis a dereka, szóval nekünk az nem vált be.

2012. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huggies nekünk állandóan kifolyt, egy nap volt, hogy kétszer öltöztettem. Liberóból 5-öst használunk 11,3 kg a fiam, teljesen meg vagyok elégedve vele,éjszaka 10-12 órát van rajta, soha nem folyt ki.
2012. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huggies nem volt jó mert mindig kifolyt minden, éjszakára csak a Libero comfort fit jó nekünk.
2012. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Libero sokkal jobb.
2012. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12 kg körül van a lányom, és a Libero bugyipelenkáját (5-ös méret) veszem neki. Imádjuk! Éjjel sokat iszik, mégis kibír 12 órát. Habár ez drágább, mint a sima pelus.

Előtte azt használtuk, azzal sem volt semmi bajunk.

2012. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!