Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett a lányom hasán,...

Miért lett a lányom hasán, mellkasán vörös kiütés a laktóz mentes (milumil) tápszertől?

Figyelt kérdés
Felírta az orvos nekünk ezt a tápszert, mert a lányomnak megy a hasa pár napja, és lázas! De amióta eszi ezt a tápszert, azóta tiszta kiütés a lányom teste. Az arca is kiütéses, de nem annyira csúnyán, mint a hasán és mellkasán! 3 hetes kora óta tejalapú tápszert eszik a lányom.
2012. dec. 8. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
szerintem azért,mert ezek szója alapú gyógytápszerek,és lehet,hogy allergiás rá.a szóját sokan nem bírják
2012. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ma berekesztem az adását, betegség, ide vagy oda.
2012. dec. 8. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
szívesen.Miért kell laktózmentes cucc neki?
2012. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
szia! nálunk is ez volt! Hiába HA-s a tápszer,de tejalapú!!!! Általában, ha valaki érzékeny-allergiás a tejszármazékokra, akkor a szójára-laktózra-gluténra is az:-( persze nem mindenki. Nem tejalapú tápszert kell neki venni. Az én fiam ráadásul még meg sem ette a tápszert, soha nem kapott még, így rengeteg féle képpen kellett elkészíteni, mire kitaláltuk, hogy igyon egy keveset is:-( igaz, nekünk már lehet a Juniort adni, egy évesek múltunk, nekünk ezért könnyebb a választás. Ja és nem tápszert kap, hanem Vegimilk tejmentes tejpótló italt. Tejszármazék mentes, keserű kakaóval kapja, vagy egy csepp vaníliával.
2012. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez a tápszer csak simán laktóz mentes vagy tejfehérje mentes is? Mert ha csak laktóz mentes, akkor lehet, hogy allergiás a tejfehérjére. A Kisfiam tejfehérje érzékeny, hasmenése volt, illetve kiütéses volt, és nagyon száraz volt a bőre. Milumil Peptit kap, ez csak tejfehérje mentes, és helyreállt minden.
2012. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A lányom 3 hetes kora óta Novalac Ac-t eszik, ami tejalapú tápszer! Ezt a tápszert most azért kell ennie, mert beteg és megy a hasa és a doktornő diétára fogta és nem eheti a rendes tápszerét. 9hónapos, Sajtot, túrót, joghurtot eszik már, biztos nem a tejre allergiás, hanem valamire, ami ebben a tápszerben van, csak nem tudom, h mi lehet az, hiszen mindent eszik és tejalapú a tápszere is, szóval érthetetlen! Lehet, h az elsőnek van igaza és a szója lesz a ludas, vagy valami más összetevő. Hétfőn beszélek az orvossal ez ügyben, most berekesztettem az adását, betegség ide vagy oda... A lányom reggel óta visít, gondolom fáj neki, semmi nem jó! :((((

Köszönöm a válaszotokat.

2012. dec. 8. 11:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah és glutént is eszik, kenyér, babpiskóta, keksz... úgyhogy az sem lehet, mert azt is régóta fogyasztja! :)
2012. dec. 8. 11:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a dobozt és a régóta használt tápszerünkben van szója, sovány tej, laktóz, tejfehérjék is. Szóval valami más lesz a ludas a laktóz mentes tápszernél. Mindenesetre, ha van valaki akinél hasonló gond volt, vagy tud segíteni, írjon. Köszönöm az eddigi válaszokat! Hétfőn valószínűleg okosabb leszek! :)
2012. dec. 8. 12:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet 3 napos láz a gond és nem a tápszer,ilyenkor a kiütés a vége a dolognak, a hasmenés meg ezen felül történt,Én erre tudok gondolni.
2012. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

Mi volt végülis ez a kiütés?

2012. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!