Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 7 hónapos babátok?

Miket tud 7 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A második lányommost7 hós extrém gyors mozgásfejlődésű!


Mászik, demár 6 hótól, feláll és kapaszkodva lépeget!

Forogniis 2 és 3 hósanmindkét irányba forgott, 4 hótól kúszott!3 nappal féléves koraelőttült fel!


DeŐ nagyon gyors fejlődésű!

Csütörtökön volt 7 hós!10,5 kiló!

2012. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az en kisfiam 17 en lesxz 7 honapos,a nagyfiamhoz kepest o lassabban fejlodott.most forog mindket iranyban es allandoan fel szeretne ulni de egyelore nem megy neki,maszas kuszas sem megy,nem jott ra a technikara:)mind3ent megfog jatszik a jatekokkal korbeforgolodik.kb ennyi es naphosszat kiaball,burrogtat a labat fogja es a zoknijat allandoan lehuzza:)elso fiam az elso valaszolohoz hasonloan mukodott:)
2012. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja első vagyok!Viszont alábacskáit azt csak akkor fedezte fel mikor felült :) Ez vicces volt számomra:) Bár biztos a 10 kilós pocakjátólnembírta fekve felemelni :)


És a TE bébid Kedveskérdező?

2012. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kisfiam 7,5 hónapos. Villámgyorsan kúszik, de nem mászik. Néha kutyázik. Két hete felült, egy hete felállt. Azóta állandóan felkapaszkodik, nagyon tetszik neki.

Állandóan jár a szája :) Integet, zoknit lehúz, hajat húz.

2012. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam bár csak 6 hós és 1 hetes:)Hátról hasra fordul 3,5hónapos kora óta,vissza nem megy még neki:)3 hete mászik.4,5hónaposan elkezdett kuszni,de nem sokáig csinálta,mert 5 hónaposan elkezdett kutyázni és abbahagyta.1hete kapaszkodik fel,de nem áll.Ülni sem tud még:)

Ja és 1 foga sincs:)))

2012. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 2.-án volt 7 hónapos. Forog kb 3 hónapos kora óta, kúszik, mászópózban sokáig megmarad, de még nem indul el. Még nem ült fel, nem állt fel. Szerintetek ez nem kevés? Egyébként mit jelent az, hogy kutyázik?
2012. dec. 8. 16:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, és integet, mondja, hogy pápá, meg azt, hogy dádá, és csapkod hozzá a kezeivel. Utánoz sok mindent.
2012. dec. 8. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom hétfőn lesz 7 hónapos. Forog mindkét irányba, 6 hónaposan felült, 2 napja felállt, kúszást kihagyta, mászik, ráadásul már elég gyorsan. Amikor áll próbál lépegetni, de azért még nagyon bizonytalan az állása is, nemcsak a lépés. Szóval elég mozgékony, viszont szerintem ő keveset gagyog, nem nagyon figyel, ha a nevén szólítjuk, viszont a macska nevét már tudja! Mondom neki: Hol a Pupi? És egyből keresi. :-) (Pupi a cica neve)
2012. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem egyáltalán nem kevés, amit a babád tud, ahogy olvasgatom a neten (bár eléggé eltérő dolgokat írnak), hogy mikor mit "kell" tudni a babáknak, teljesen rendben van.
2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!