Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik éjjel csak teáztatják...

Akik éjjel csak teáztatják vagy itatják babájukat. Ha többszór kell akkor is csak inni kap? Szóval mondjuk ha felkell 1kor meg 5kor is akkor is teát kap?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor ha egyszer kell fel?mert egyik barátnóm ugy csinálja hogy először teát kap utána meg már enni. De akkor hogyan szokik le az éjszakai evésről?ő nem tudja hogy amikor már enni kap az már reggel van mert ugyan olyan sötét van mint amikor a teát kapja.Szóval hogy kell ezt?
2012. dec. 8. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha éjjel kel, akkor szerintem "mindegy" hogy iszik vagy eszik.

Ha éhes, egyen. Ha nem éhes, csak szomjas, igyon.

Nem önmagában az éjjeli evésről kell leszoknia, hanem az éjjeli kelésekről. De ez egyes babáknál hamar eljön, míg másoknál 1-2 évig is eltart (netán tovább...).


Lányom ha éjjel kelt, éhes volt, tápszert kapott (kb. 4 hóig, utána végigaludta az éjszakát).

Unokaöcsém meg vagy 1,5 évig kelt éjjel, és tápszert kért.

Sem én, sem a sógornőm nem teáztattuk éjjel a gyerekeket.

Tehát önmagában a felkelésről szoktak le, nem pedig az evés-ivásról.

2012. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neki aludt 3 hónapig de elkezdett kellni 1 hónapja.
2012. dec. 8. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy nem csak éhség és szomjúság miatt kelhet. Hanem a mozgás fejlődés, érzelmi fejlődés miatt is!

Ilyenkor szerintem nem kellene sem etetni, sem itatni, hanem megnyugtatni és visszaaltatni.

Persze minden baba más, és más módszerek válnak be náluk.

2012. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!