Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek nekik? Miből kell...

Mit vigyek nekik? Miből kell dupla?

Figyelt kérdés
Karácsonykor megyünk szüleimhez Balatonra egy hétre, az 1 hónapos ikerlányinkkal. Mit vigyek nekik? Miből kell kettő? :)

2012. dec. 8. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak abból kell kettő, amiből egyébként is van sajátjuk. Takaró, ruha, cumi, hordozó, fürdőlepedő. Pluszba amit én még el szoktam tenni: orrszi, lázmérő, lázcsillapító, körömvágó, pelus, popsitörlő, krém és minden kozmetikum. Esetleg kád, ha nincs a nagyszülőknél. Ha meg valami apróság lemarad bárhol be tudod szerezni, a nagyobb dolgokra meg úgy is gondolsz.
2012. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a kiskönyvek! Első voltam
2012. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Lehet,h buta kérdés volt,de 22 éves vagyok és nagyon parázok állandóan,h nehogy vmi kimaradjon vagy vmit rosszul csináljak. :/

2012. dec. 8. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze nyilván minden anyuka azt szeretné, hogy minden ott legyen amire szükség van, de elkerülhetetlen, hogy egy-két dolog ne kerüljön be a csomagba. Mi nagyon sokat utazunk több napra, így már gyakorlott pakoló vagyok, mégis kimarad ez-az, de vagy nincs rá nagy szükség, vagy könnyen beszerezhető. Így már inkább azokból a dolgokból, amik naponta kellenek tartok a nagyszülőknél is. 24 éves anyuka :) (első válaszoló)
2012. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En listat szoktam mindig irni, mikor bepakoltam es leellenöriztem, hogy bent van minden akkor szolok a ferjemnek aki atnezi megegyszer es igy semmi nem marad otthon :)

Amiket en szoktam vinni, ruhakon kivül, ha utazunk:

- takarok

- cumi

- lazmerö

- laz csillapito

- has fajasra tea

- orrszivo

- pelenka

- popsi krem

- popsi törlö

- fürdetö kiskad

- fürdetö kencek

- fürdetö jatekok

- kis könyv

- alvos parna

- ragoka

- fürdö lepedö

- tapszer (biztos ami ziher alapon)

- csörgö

- jatek szönyeg

- utazo agy

- textil pelenka

- ejszakai altato, zenelö valami az agyukrol :)

Bar az en ikreim mar 7 honaposak, de te tudod, hogy mire van igeny a gyerekeknek :)


Egy szinten 22 eves ikres anyuka :)

2012. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!