Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti minden pelenkacserénél...

Ti minden pelenkacserénél használtok popsikrémet? Kell mindig tenni rá vagy csak ha pirosodik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
ÉN mindig bekrémezem, hiszen baja nem lehet belőle, max megelőzöm vele a pirosodást. Viszont popsitörlőt nem szoktam mindig használni, hiszen a pelus felszív mindent, ill. a krém is megvédi a popót... azért használom csak két-alkalmanként, mert a fiam rendszeresen lepisili magát és a pelenkázót, amint hozzá ér az a nedves, hideg törlőkendő.
2012. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jó minőségű popsitörlőt használok és nem használok krémet, csak akkor, ha kipirosodik a feneke.
2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én naponta 2-szer kenem be. Este + napközben.
2012. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én popsitörlőt csak kakis pelusnál használok, de akkor mindig le is fürdetem a fenekét. Popsikrémet csak az első 2 hónapban használtam mindig, azóta csak kaki után és este lefekvés előtt. Neogranormonnal kenem napi 1x, sima popsikrémet már rég nem is veszek.
2012. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Légrádi Hajnalka válasza:
én személy szerint minden alkalommal használok popsikrémet. a kórházban is ezt javasolták.
2012. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
első babánál 10 hós korig mindig krémeztem, másodiknál meg kb. 2 alkalommal, amikor piros lett
2012. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mikor még szinte minden peluscserénél volt kaki, akkor mindig kentem is Sudocremmel. Most már 8,5 hónapos. Csak akkor törlöm popsitörlővel és krémezem, ha van kaki (kb. napi 2x, attól is függ, mit eszik). Illetve reggel ébredés után is áttörlöm a kis bőrét, mert ugye akkor sokáig rajta van a pelus.
2012. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

amíg csak anyatejes volt (fél éves koráig) csak elvétve használtam krémet, amikor piros volt a popsi (max 10 alkalom).

Amióta hozzátáplálunk sűrűbben pirosodik a popsija, így szinte minden alkalommal kell kenni.

2012. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Ha nem pirosodna, nem kenném.
2012. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Popsikrémmel majdnem mindig bekenem, ha piros, akkor Neogranormont teszek rá.
2012. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!