Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok autósülést? 6...

Ajánlanátok autósülést? 6 hónapos babának kellene, megfeleljen a biztonsági előírásnak, dönthető legyen az ülése, és persze minél olcsóbb annál jobb!

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Tud már ülni?Hány kg? Ezek fontos infók.

Én azt mondom általában olcsó húsnak híg a leve...mi már jártunk így.Vettünk egy "no name" ülést....hát bekötni alig tudtuk,és még akkor is csúszkált ide-oda.A gyerek csuklott benne össze-vissza....szerencsénk volt,hogy nem volt balesetünk akkor. :(

Aztán lecseréltük és egy átlagos,középkategóriás MaxiCosi-t vettünk 60e Ft-ért.Hát ég és föld a kettő.Kényelemre,tágasságra,biztonságra,stb.A huzata is minőségi,nem megy szana-szét a mosáskor.

Használtat is lehet találni nagyon jó árban ami garantáltan baleset mentes.

ezen tényleg nem érdemes spórolni,nagyon fontos dolog.

2012. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
6 hónapos gyereknek vagy hordozó kell még vagy 0-18ig ülés háttal bekötve.
2012. dec. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló!Tisztában vagyok vele,azért kértem segítséget.A kreszt én is megtanultam annak idején,tudom hogy 9 kiló alatt menetiránynak háttal kell bekötni, de a kérdésemnek köze nem volt ehhez.A hordozót pedig kinőtte.

Kedves 1-es válaszoló!7,7 kg a kisfiam,és mindenképpen dönthető kellene függetlenül attól,hogy önállóan ül,mert ha menet közben elalszik,ne legyen neki kellemetlen.Segítenél hogy milyen márkák a biztonságosak?50-60 ezer ft-ot még ki tudok érte adni,csak nem tudom milyet érdemes venni.

2012. dec. 9. 08:12
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


ez milyen szerintetek?

2012. dec. 9. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!