Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel töltitek az időt, mikor...

Mivel töltitek az időt, mikor az újszülött fent van?

Figyelt kérdés
Zenét szoktunk hallgatni,meg nézelődik,míg én mondom közben,hogy mit lát,szoktam masszírozni,de még mivel lehet fejleszteni a pici babát? Két hetes,és félek,hogy ennél jobban is szórakoztathatnám,csak nem tudom mivel...játszószőnyeg szerintem még korai,a hinta annyira még nem jön be neki

2012. dec. 9. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jól csinálod :) ha idősebb lesz, akkor több mindennel is lehet szórakoztatni.
2012. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én 2 hetes lányom kb. pelenkázás és szoptatás alatt volt fent, bár a szoptatás utolsó 10 percében már csak reflexből evett és aludt közben..

Egyébként hasra raktam, hogy tudja a nyakát "tornáztatni".

De az is kb. 3-5 percig volt, mert tovább nem bírta szuflával.

2012. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőven elég amit csinálsz.A lányom két hetesen még csak egész álló nap orditott,mert nem tudott aludni.3hetesen hagytuk sirni,azóta gey nagyon vidám kisbaba,mert ki tudja pihenni magát.Ő már 2hónapos múlt,de jó pár hete már ébren van kajálások után.Beszélgetek vele,nézelődünk,játékokat mutatok neki.Ő csak az ölemben ülve van meg,etetési pozicióban rendesen szenved,gyülöl ugy lenni.Majd ha nagyobb lesz a babád,akkor többet tudsz beszélgetni is vele.Én pl nem tudtam mit kezdeni vele az első pár hétben.Csak néztem őt.Most már magyaráz meg mosolyog ezerrel,így élvezet vele lenni.LEgalábbis amig nem nyafog:D Lányom játszószékben szokott üldögélni.Onnan nézelődik,tv-zik,lámpát lesi.Picibbként csak ott tudott aludni,napi 1*1órát.Mostmár nem tud aludni ott,mert hason alszik az ágyában 3hetes kora óta.
2012. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!