Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálással lenne pár...

Hozzátáplálással lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés
a héten kezdtem kóstoltatni a babámat almalével!mennyi időt kell kihagyni két új íz között?egy gyümölcsöt meddig adjak neki?a barack lével folytatnám!minden tanácsot szívesen fogadok!!
2012. dec. 10. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
én 2-3 naponta adtam neki újat.a leveket az én babám nem nagyon akarta egyébként elfogadni,el is voltam keseredve.Aztán a védőnő mondta hogy próbáljam meg az almát pépesítve adni neki.azt már örömmel elfogadta.mindent megeszik amit adok neki.
2012. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál!az én babám imádja az almalevet!csak úgy cuppog neki!:)
2012. dec. 10. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyümölcslé NEM hozzátáplálás, az csak ital. Akkor is, ha ma ezt javasolják néhányan.

Keverd a gyümölcsöt keksszel, úgy tápláló és szeretik is.

Ha már megeszik egy adaggal, akkor kezdheted újjal. Vagy akár főzelékkel is egy másik alkalommal.

Legalábbis akkor, ha már elmúlt a kicsid 4 hónapos.

2012. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.-án volt 5 hónapos!anyatejes!ebben a hónapban nem hízott túl sokat ezért tejpépet írtak fel neki!azt délután adok neki de gondoltam hogy délelőttönként adnék neki kezdésképp gyümilét mert a védőnő anno azt mondta hogy majd ezzel kezdjem!!így is hogy pépet kap azt mondta a védőnő hogy ne adjak neki gyümit!így nem tudja hogy ezt kap!de akkopr a lé helyett pépet adjak?olyan tanácstalan vagyok mert első baba és mindenki mást mond!
2012. dec. 10. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem itta meg a leveket, ellenben a pépek nagyon bejönnek neki. Szerintem próbáld meg a pürésített gyümölcsöt, a lé az tényleg csak ital.
2012. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!