Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fogzástól? Vagy valami más?

Lehet fogzástól? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

16hónapos a lányom és úgy látom kb 6f-8foga is készülődik,(szemfogak,őrlők)de még nem tört át mind.

Pár napja volt ,hogy kicsit melegnek éreztem a testét,viszont láza nem volt.,de a tápszerét elutasította és nagyon bágyadt,nyűgi volt.Adtam algoflex babyt mert láttam rajta hogy nagyon kínlódik.Ez este volt,éjjel fél óránként sírt fel és csak akkor nyugodott meg mikor beraktuk a mi ágyunkba.-igaz akkor is nyugtalanul aludt.

Tegnap este megint nagyon furcsa volt szegényem,kedve jó volt,de a tápszer meint csak nem kellett neki.nem evett szinte semmit,meg láttam rajta hogy vmi nem okés,nagyon bágyadt volt.elalvás után 2órával már 2x sírt fel,ekkor észrevettük,hogy lázas.Kapott algoflexet aztán mellettünk nagy nehezen elaludt,-megint csak nyugtalanul.

Ez a láz tuti,hogy fogzás miatt van??Honnan tudjam,hogy nem??Egyébként most már nem lázas,nem is nyűgi,de nem akar enni és nem engedi bekenni az ínyét.


2012. dec. 10. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mekkora volt a laz?
2012. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
38.7 vagyis levonva 38.2,most delőtti alvás után 37.9.
2012. dec. 10. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
nalunk is volt es nekunk sem halafta meg a 38 at a foga miatt volt.ha nem kohog nem taknyol nem hasmenes akkor valoszinu a foga miatt.
2012. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3 nap után aggódnék a láz miatt, akkor viszont elmennék a dokihoz.

Nekem most 18 hónapos a fiam, jön a 2 szemfoga, mindegyik fogával kínlódás - nemevés-nemalvás volt, most ez van. Volt, hogy belázasodott amikor az első kettő őrlő foga bújt ki, 3 napig volt lázas, 4.nap vittem volna dokihoz, hát mntha elfújták volna a lázát a bágyadtságát...

Simán lehet a fogtól,, de nem vagyok orvos ez nem diagnózis! Csak az én példám.

2012. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!