Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós kislánynak mit vegyünk...

Fotucsok kérdése:

9 hós kislánynak mit vegyünk karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tesójáról már annyi minden van (formabedobó, kocka, aminek minden oldala más, játszóállvány) Valami új ötlet?
2012. dec. 10. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom pont 9 hónapos. Karácsonyra FP. laptopot kap és ilyen hengert, ami alatt át lehet mászni, bújni, plusz babzsákot a nappaliba, amire rámászhat, beleheveredhet! :)
2012. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hónaposan laptopot?? Nos az én lányomat jobban érdekli a játékok csomagolása, mint maga a játék. Mi szánkót veszünk neki, meg már kapott egy FP. járássegítőt. (ezzel sem nagyon játszik) Most az auchanban akciós a FP. tanulókutyus. Lehet, hogy azt kap vagy a sütifalót..(bár lehet, hogy le se fogja tojni :D
2012. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Minden baba más! Az én lányom nagyon szereti azt a FP-os laptopot, egyik ismerősömnél találkozott vele és nagyon leköti. Ő is szereti a csomagolást, de ő vele, ha játszik az ember, vagy ha nem, akkor is elvan és eljátszik. Az én lányom pl. 1 órát képes ülni mellettem és nézni a mesekönyvet és mesélek neki. Imádja! Szóval mindenki más. A kérdésre a válasz megvolt, Nekem pl. szánkó nem kéne még :) Kinek mi! :)

2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!