Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol aludjon a kistesó?

Hol aludjon a kistesó?

Figyelt kérdés
Gyermekeink között majdnem 2 év lesz a korkülönbség.A "nagy" az első pillanattól külön szobában volt tőlünk.Az a kérdés hogy a kicsit majd hová rakjuk?A mi szobánkban nem lehet,mert zavarná a tv.Tehát a tesó szobája maradt.De a tesó nem fog éjjel felkelni a pici sírására?Van valaki így?
2012. dec. 10. 21:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a nagy is szopizik még éjszaka minimum 2-3x.
2012. dec. 10. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Az újszülöttet nem zavarja a tévé, mehet hozzátok is. De mehet a másikhoz is, ha majd sír a pici, úgyis kiviszed vagy megszoptatod. Ha igazán ordít a pici, így is úgy is meghallja a nagy és vagy felébred vagy nem.

Nálunk nem ébredtek fel ilyenekre.

Viszont te ki fogsz purcanni, ha a picit is szoptatod egy éjjel párszor és a nagyot is párszor.

2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a nagy még 2-3x szopizik szerintem költözz be a nagy szobájába a kicsivel mert neked szinte egész éjszaka a ciciden fognak lógni, így feleleges ugrálnod ide oda.


Nálunk is 2 év van a gyerekek között. nálunk kizárt hogy hálószobában tv-nk így a pici hozzánk került. majd most már átalussza az éjszakát így ment a saját szobájába.

2012. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a nagy menjen hozzátok. nem fogja zavarni a TV. Én is első pillanattól külön szobában voltam. Most fizetem az árát. Az Istennek se tudok aludni, beszélgetés, zene, TV vagy mind1 mi szól, de csak csendbe megy az alvás. ne csessz ki vele! És Neked is jobb.

OFF: Neked ilyen sok tejed lesz, h mind a 2őt tudod cumiztatni ciciből? :-OOOO

2012. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanaz a felállás mint nálatok, csak a nagy már nem cicizik.

A nagy egyből saját szobában volt. A kicsit is odaraktuk hozzá. Semmi gond nem volt eddig belőle, nem ébresztik fel egymást. Mondjuk a kicsi sem aza sírós fajta hálistennek.

Most töltötte a 2őt a nagy, 3és fél hós a kicsi.

(aki írta a zajmentesség hátrányait: egy ekkorka lakásban ez a veszély nem fenyeget :))

2012. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet a nagy addig leszokik,nem tudom :)

Az sem jó ha megszokja a tv-t hogy mellette szól,mert utána anélkül nem fog tudni aludni...

Nincs zajmentes helyen,mert a többi szobából beszűrődnek zajok.

2012. dec. 11. 07:01
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Mi is társasházban laktunk, de este már teljes csend volt, még a 2. emelten is. Egyedül pár autó zaja szűrődött be, Anyuék Tv-je halkan ment, nem hallatszott át. Mikor már végig aludtam az éjjelt, csukott ajtónál aludtam. Azért írtam amit írtam, nehogy így járjon a gyereketek, ahogy én. Egyik véglet sem jó. Ilyenről meg nem hallottam, h valaki kisbaba korában annyira megszokja a TV-t h nélküle nem tud aludni. Ott ahol nincs külön szobára lehetőség, és 5-10 vagy 10en akárhány éves koráig a szülőkkel van, akkor jobban előfordul. De pici korban hamar túlteszik magukat, h most szól-e valami vagy nem.

24/N

2012. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 4-es :)


Mindig próbálom nem a legnagyobb csendben altatni nappal is.Ha valaki suttogni mer amikor alszik a fiam akkor rászólok hogy beszéljen nyugodtan normál hangon :D

2012. dec. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!