Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapost büntetni?

17 hónapost büntetni?

Figyelt kérdés
Kislányom rosszcsont. Egy anyuka azt javasolta a játszóba hogy büntessem meg.......! Ő nem ad enni meg eldugja a játékokat had sírjon a bab :( Ez jóóóó? Szerintem egy őrült.
2012. dec. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

:s


a 17 hónaposak nem nagyon fogják még fel hogy anya miért "bántja" őket.../nincs hosszútávon időérzékük még../

de ha beszélsz vele, türelmesen, annak előbb lesz eredménye. -azt a gyereket meg sajnálom... az anyja tényleg idióta.

2012. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is a beszélni beszélni és beszélni elv hive vagyok.....! Csak néztem mint Mari a moziban mikor ezt tök büszkén vázolta. Egy szót se szóltam csak fogtam a gyerekem és indultunk.
2012. dec. 10. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 18 hós. Ő is rossz:) de nem büntetem. Nagyon okos, ha szólok neki, akkor szótfogad. Csak figyelni kell rá, mert amég nem szólok rá addig csinálja a rosszalkodást:)
2012. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem ad neki enni? hát ez marha jó....
2012. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Am meg felkéne jelenteni. Miaz, hogy nem ad neki enni??? Ezért szülte? Én a helyedbe tutira adtam volna neki egy pofont. Nem is anya az ilyen.
2012. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ésszel büntetés híve vagyok. Nekem 20 hónapos a fiam, igazi örökmozgó rosszcsont. Okos is, mert tudja, hogy mit nem szabad, de csak azért is csinálja, főleg az ön és közveszélyes dolgokat. Már erősen hisztizni is tud.

Nálunk van egy sarok, ahol nincs játék, nincs semmi érdekes, ha rosszat csinált oda kell ülnie 1 percre. Utána megbeszéljük, hogy miért volt "büntiben", miért volt rossz (veszélyes, fájdalmas), amit csinált.

Szegény kicsi, soha nem büntetnék ilyennel, hogy nem kap enni! Ez kínzás, nem büntetés! Az anyuka kissé ostoba, ha azt hiszi, ezzel célt ér.

2012. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban őrült, mondjuk az én fiamnak nem nagy büntetés lenne ha nem kapna enni, mert simán ellene a reggeli esti tápszerrel egy nap ha nem tömném.
2012. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nàlunk ugyanaz a bünti, mint a hatos vàlaszolònàl. Van egy nagyobb gyerkőcöm, vele is ezt csinàltuk, Nekünk nagyon bevàlt. 1 Percy a sarokban ès vège az eget rengertő hisztinek. Utàna megbeszèljük ès megèrti. Màr 1-1,5 èves koruktòl ìgy működik a dolog, a kicsi most lesz 2 èves, màr sokszor elèg, ha csak a sarok felè mutatok.

De hogy nem ad neki??? Nem normàlis.......

2012. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!