Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babád mikortól nem...

Bukós babád mikortól nem bukta ki a folyadékot?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 hónapos múlt, eléggé bukós. A sűrűbb dolgokat, pl. pép, AR-es tápszer nem bukja ki (illetve a tápszert egy kicsit igen), de folyadékot szinte egyáltalán nem tudok neki adni. Kibukja a sima tápszert, a vizet, a gyümölcslét. Mikorra várható, hogy folyadékot is tudok majd neki jobban adni?
2012. dec. 11. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hozzátáplálod, és már csak reggel este fog tápszert inni, a többi normális étel lesz.
2012. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De akkor már a vizet sem fogja kibukni?
2012. dec. 11. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyik kislányomnál 14 hónaposan múlt el.

Teljesen egészséges. (Ma 5 éves)

Ö anyatejes volt, én nem adtam neki semmit, hogy visszafogja, mert jól fejlődött.

Nem maradt abba sem amikor hozzá tápláltam, sem amikor magától felült (nekem is ezeket mondták).

Szép fokozatosan csökkent, 14 hónapos korában véget ért.

2012. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 4 hósan rendeződött, miután reggelire tejpépet kezdtem neki adni! Onnantól csökkent és el is múlt! 7hósan újra visszajött, ahogy elkezdett mászni, bár nem olyan durván, mint előtte. Nem tudom, h mikor fog végleg elmúlni. De a helyzet sokkal sokkal jobb lett a reggeli tejpép óta! :) Nekem is a folyadékot vissza bukta, de az is szerencsére elmúlt 4 hótól(most az már abszolút nincs). Nekem az AR tápszer sem vált be tökéletesen, csak a tejpép reggelre! Nem mondom, h nálatok is ez fogja meghozni, mert ugye minden baba más. De nekem az segített igazán! :)
2012. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém még 6-8 hónaposan is bukott, bár már egyre ritkábban, egyre kevesebbet. Most 11 hós, de a biztonság kedvéért még mindig AR tápszert kap. Bár szerintem már a rendeset se bukná ki.
2012. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Melyik tejpép segített nektek?

Az AR tápszertől nem változott a kakija a babátoknak?

2012. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem szorulásos a lányom az AR tápszertől. Még tejpépet nem adtam, csak az almalét és az almát kezdtük el. Remélem, hogy a szilárt táplálékok bevezetése valamennyire megoldja a bukást és a szorulást is.

Ti akkor is adtok folyadékot, ha nagyon bukik tőle? Mert én úgy veszem észre, hogy inna többet is, de nagyon óvatosan adok csak neki babavizet.

2012. dec. 11. 11:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Babám nagyon gyakran bukott mikor kicsi volt, hozzátáplálás után is (hisz az elején az is pépes).

Kb.7-8 hós korára oldódott meg a helyzet.

2012. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Milupa Fermentált tápszer bukásra és székrekedésre való. Kisfiam is azt itta 11 hónapos koráig, míg meg nem unta. Szerintem nagyon jó tápszer, és nem is drága receptre. A fiam is bukós volt, ő is kibukta a tápszert és a vizet is, kb. olyan 8 hónaposan maradt abba Neki. A fent említett tápszer szerintem egy próbát megér.
2012. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a Milupa Fermentálttól jobban bukik, mint a víztől. Fekszik hanyatt és szó szerint kifolyik az egész a száján.
2012. dec. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!