Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet nyílt örökbefogadással újszülöttet örökbe-fogadni?

Figyelt kérdés

Tudom a hivatalos részét (papírok, bérigazolás, tanfolyam stb), én magára a körülményekre vagyok kíváncsi, Vagyis lehet e albérletbe vagy önkormányzati lakásba/házba, vagy csak saját tulajdonba? (az anyagi háttér jó, stabil)

Feltétel e a kisbaba számára a külön szoba? Valamint mennyi idő ha felkerülünk a várólistára, mire "találnak" nekünk terhes, születendő gyermekéről lemondó "édesanyát"?


2012. dec. 11. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer a tv-ben láttam ilyent ott a vérszerinti anyuka választotta ki a szülőket egy bemuatatkozási könyv alapján. Valamennyire ez is a lényege, hogy az anyuka személyes véleménye rólatok a mérvadó. De lehet itthon nem így müködik.
2012. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, de ezt írtam, hogy ezeket TUDOM! Itt maga az ideális körülmény meg amiket kérdeztem nincs leírva...!!!
2012. dec. 11. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is érdekelne a válasz! Sikerült megtudnod? :)

2013. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!