Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon bukós a babája...

Akinek nagyon bukós a babája a gyerekorvos küldte tovább valamilyen vizsgálatra?

Figyelt kérdés
A 4 hónapos lányom sokat bukik. AR-es tápszert kap, ezzel elviselhető, de semmi más nem marad meg benne (víz, almalé). A gyerekorvos nem küldött semmilyen vizsgálatra és most felmerült bennem, hogy nem kellene kivizsgálni, hogy nem refluxos-e? Egyáltalán hol a határ a bukás és a reflux között? Egyébként szépen fejlődik.
2012. dec. 11. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én vittem magamtól. És nagyon jól tettem!
2012. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hova és mit vizsgáltak?
2012. dec. 11. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A refluxos babák "szenvednek" bukás közben, látszik rajtuk hogy rossz nekik, míg a bukás csak megtörténik, de a baba attól még jól van. Refluxos babák súlya többnyire nem gyarapszik rendesen, míg a bukósoknál nem zavar be.

Babám is elég sokat bukott de nem volt refluxos.

2012. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hasi UH
2012. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kislányom súlya tökéletes, szépen gyarapszik és nagyon jó kedélyű. Sokszor mosolyog bukás közben. Ettől függetlenül nyilván aggódom érte.

Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 11. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon bukós volt, mindaddig míg meg nem tanult ülni, majd felállni. Nem zár még jól mindegyik babának a gyomorszája, ezért míg a fejlődésük ott nem tart óhatatlanul is visszajön. Amúgy nekem az orvosunk erre azt mondta, hogy használjunk tápszersűrítőt. Természetesen ez csak tápszeres babáknál jön be.

Ha nem szenved tőle, akkor türelem.

2012. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavart a babám bukása,most már beletörödtem hogy ki kell várni míg elmúlik!!!Amíg hízik nem foglalkozik vele senki!Az én lányom 5 hónapos,orvosi javaslatra elkezdtük a hozzátáplálást 4 hónaposan,az segített a bukásokon,a tápszerét nutritonnal sűrítem!Ha elkezded a hozzátáplálást ne a lével kezd,mert ki fog belöle jönni,én is rögtön a péppel kezdtem!!
2012. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!