Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet mikor adtál a babádnak?

Tejpépet mikor adtál a babádnak?

Figyelt kérdés
Majdnem 7 hónapos a lányom. Anyatejes, de ebédre már kap zöldséget/gyümölcsöt, és uzsonnára szeretnék neki még adni valamit, és én ezekre a gyümölcsös tejpépekre gondoltam. Ugye ez nem tápszer pótló? Hogy kell elkészíteni?
2012. dec. 11. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hónaposan adtam neki először. Tápszerpótlónak is lehet nevezni, mert van ebbe is tápszer. Esetleg változatossá teheted úgy, hogy teszel bele gyümit. Nagyon finom tud lenni:)

Az elkészítése rajt van a dobozon. Felforralod a vízet és lehűtöd kicsit, és összekevered a porral.

2012. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De ez nem zavarná be az anyatejes babámat?

(Bocsi ha buta kérdés, de inkább biztosra megyek :)

2012. dec. 11. 18:48
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém is anyatejes volt, őt nem zavarta be. Gondolj bele, akkor a gyümi is megzavarná:)
2012. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazad van! :) Akkor holnap veszek neki, remélem szeretni fogja! :D
2012. dec. 11. 18:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A tejpép az alapvetően tápszer.

Én nem adtam az anyatejes babámnak, de mindenki másképp csinálja.

2012. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
6 hósan adtam először a kislányomnak, Milumil vaníliásat és málnásat. Elég sokáig ezt ette uzsonnára, kb. 16 hónaposan nem ette már meg.
2012. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 6 hónaposan kapott először amikor kiváltottuk az uzsonnát, de csak sinlac pépet, gyümölccsel keverve.Sokkal olcsóbban jövünk ki, mintha az ízesített pépet venném.Sőt a nagy lányomnak aki 2,5 éves, neki is adom, nagyon szeretik.
2012. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hónaposan, addig csak anyatej.

De, tápszerből van, az elkészítési módja is hasonló.


Hétgabonás pépből, vagy az allnatura-s rizspépből, kölespépből anyatejjel is tudsz tejpépet készíteni.

2012. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vettem neki, igaz sajnos van benne cukor, nem volt választási lehetőségek sajnos. (Heinz). De ez végre nagyon ízlett neki, csak ugy tátogott érte :))
2012. dec. 12. 21:38
 10/17 gabszem ***** válasza:
Én 4-5 hósan kezdtem el adni, de én rizspépet adtam mert az fel tud írni a doki és így olcsóbb. Milumil HA rizspép, vaniliás. Én ezt adtam gyümölccsel uzsonnára, sőt még most is szoktam néha uzsira adni 10 hós babámnak.
2012. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!