Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran vagytok együtt...

Milyen gyakran vagytok együtt a párotokkal/férjetekkel anyukák?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a baba?
2012. dec. 11. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem annyiszor, ahányszor szeretnénk, de min. heti 3x.

Két gyerkőc, 4 éves meg egy 1 éves.

2012. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

a szülés utáni 8. héttől egy-két naponta,havonta 5 nap mindig kiesik,az is előfordul hogy napi 2 is szóba jön,

20 hónapos fiúcska

2012. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
4 honapos a babank es heti 5x minimum.
2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
16 hónapos a babánk, heti 4-5 alkalommal.
2012. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Ahányszor rájön emberemre a szexelhetnék, kb heti 2-3x.

Nekem sajna mindegy, mert teljesen leállt a hormonháztartásom a szoptatástól gondolom, és egyáltalán nem kívánom a szexet. Bezzeg terhesség alatt kívántam.

Fél éves a gyerkőcöm.

Remélem visszatér a kedvem...

2012. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Heti 3-5, mikor hogy. Van hogy 1, van hogy napi 2 is :-)


14 hónapos a lányunk

2012. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
:O na most ezzeken a válaszokon meglepődtem. Mindig azt olvasom itt a gyik-en hogy nincs sex stb stb...... Erre tessék. Heti 5 meg napi 2 :D Ez kész. Mi kb. heti 3 amit keveslünk...... :D De látom le vagyunk maradva :D Ti kérdező? Amugy 17 hónapos a baba.
2012. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Hű... :-) Mi vagyunk a másik oldal. Mióta megszületett a nagyobbik gyerek, hetente-kéthetente voltunk együtt, de volt, hogy több hét is eltelt. Amikor újra terhes lettem ez is lecsökkent, hónapokig semmi. Nemrég múlt el a gyermekágyas időszakom, már lassan össze kéne újra bújni, de mindig közbejön valami. :-)
2012. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mi hetente 2x. Van, hogy 1x sajnos :/ Párom fizikai munkát végez mostanában kint a hidegben és bealszik mire leteszem a 8 hónapos kislányunkat. Így 7 végére tolódnak az együttlétek..
2012. dec. 11. 22:37
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
:) Abszolút nem a mennyiség a lényeg szerintem. Szexelhet valaki napi 3-szor is hetente 7 alkalommal, vagy csak havonta 3-szor akár... ha ez utóbbi 3 a csúcsok csúcsa, az előbbiek pedig a napi rutin részei, akkor nem kérdés, ki jár jobban! :))) Nálunk volt olyan is, amikor nem volt lehetőség csak havi 1 alkalomra, munka és egyebek miatt, de az az egy... úúúú, mint két szerelmes kamasz, téptük egymást. És maximálisan elégedettek voltunk a sorsunkkal, bár folyton kívántuk egymást, talán pont azért, mert nem voltunk eltelve. :)
2012. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!