Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan szülők akik...

Vannak itt olyan szülők akik pici lakásban nevelnek több gyereket? Többi lent.

Figyelt kérdés

40m2-es lakásban lakunk de csak gipszkarton falak vannak tehát hangot egyáltalán nem szigetel. Az a kérdésem, hogy ilyen körülmények között hogyan lehet több gyereket is nevelni? Mármint pl az altatást hogyan lehet megoldani, hogy ne zavarják egymást a gyerkőcök??

Kisfiam 16 hónapos és nemsoká jön a kistesó..


2012. dec. 11. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem fogja zavarni a kicsit a hang. Ebbe fog beleszokni. Nalunk egy szobaba alszanak az elso perctol fogva. A szobajuk osszesen 5nm.....18honap van koztuk.
2012. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

46nm a lakásunk, 1 háló, 1 nappali konyhával, 1 wc, 1 fürdő.

2 egyforma kihúzhatkanapé van összetolva, azon alszunk a férjemmel, a lányunkkal. Ha megszületik a pici, a kiságy is bekerül a szobába, majd ha 1 éves lesz, jön közénk:)


Majd ha 2 éves lesz a kicsi, mi megyünk a nappaliba, a háló meg lesz a gyerekeké.

2012. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is gipszkarton falak voltak a gyerekszobák között pedig nagyobb a lakás szóval emiatt ne aggódj,nekem is ebbe nőtt bele a kicsi hogy a nagyobb állandóan zajong és fordítva, megszokta a nagyobb hogy sír a kicsi...amíg picik addig nem olyan zavaró a kis alapterület, csak aztán mikor egyre több holmijuk lesz nagyobb ágy kell, esetleg már íróasztalok (sulis gyerek) akkor már szűkös lehet.

De hát az még odébb van nektek is:)

2012. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi lakásunk 36 m2, összesen 1 szoba (6,5*3 m), konyha, pici előszoba, fürdőszoba, és kész. Itt élünk 3-an, nekünk hatalmas duplaágyunk van, mellette a lányom kiságya, és még egy kanapé is van (majd oda szeretném átszoktatni a lányomat). Persze, szekrény, számitógépasztal, kisasztal. Rajta vagyunk a kistesón már egy ideje, és ide is születne, mert nem tudunk másik lakást venni. Majd valamikor megöröklöm a nagyszüleim kertes házát, lehet hogy 10 év, de én nem várhatok addig (30 éves vagyok).

Én nem azon aggódok, hogyan aludta a pici baba a nagylány zsivaja mellett, hanem hogyan ne ébressze fel a pici a nagyot éjjel :)

2012. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a kicsit nem zavarná mert azt szokja meg, az lenne neki a normális. Én attól félek, hogy a nagyot ébreszti fel a kicsi. Főleg amíg pici és sokszor kel éjjel, meg a hasfájós időszakban.
2013. jan. 3. 21:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám nekem is ... A Fiam már olyan jól megszokta a napirendet (21 hónapos), kialakult alvás-játszás ritmusa van, félek, hogy majd a pici nem hagyja aludni :-(
2013. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én babáim között 12 hónap van és én is nagyon tartottam ettől. Külön szobába tettük a picit hogy majd akkor rakjuk őket ha átaludja az éjszakát, de pici lakás, minden áthallatszik. Első héten mikor éjszaka felébredt a pici sírására iszonyúan durván kiborult, üvöltött stb...2-3 nap alatt aztán megszokat, utána meg max sóhajtott egy nagyon és aludt tovább. 2 hós kora óta a pici is átaludja az éjszakát, azóta együtt vannak, együtt fekszenek, együtt kelnek :) Ha néha fel is ébresztik egymásté jjel nem tart sokáig.
2013. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egymást a gyerekek nem fogják zavarni, majd ha nagyobbak lesznek, a szomszédokat fogják zavarni, mert futkároznak, sírnak, veszekednek, kiabálnak, vagyis egyszerűen csak játszanak, de ha nyugdíjas házsártos szomszédotok van, na őt zavarni fogja. Főleg 40 négyzetméteren lesz nehéz bánni velük.
2013. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs szomszédunk mert alattunk bank van, mellettünk meg egy kozmetika meg egy üres lakás. :)
2013. febr. 19. 11:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Hú, de jó nektek:)
2013. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!