Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen anyagi segítséget...

Milyen anyagi segítséget tudok még kérni?

Figyelt kérdés
Nem sokára lejár a gyed-em, és muszáj itthon maradnom még egy évig gyesen,mert nem tudom kire bízni a babámat. Úgy tudom, a gyes egy fix összeg, nem a fizetéstől függ és hogy nagyon kevés. Van még valami ezen és a családin kívül amit tudnák igényelni? Mennyi a gyes összege?
2012. dec. 11. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyes családival együtt 38000Ft. Lakásfenntartási támogatást lehet kérni a helyi önkormányzatban ez havi 3000-5000Ft, ha beleestek.
2012. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsőde nem jöhet szóba?
2012. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
SAjnos nem jöhet szóba bölcsi, mert nem tudom vinni és nics aki érte menjen. Nagyon gáz, hogy csak 38ezer a támogatás. Ebből hogy éljek meg???
2012. dec. 11. 22:26
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ezt nem értem, ha otthon vagy vele, miért nem tudsz elmenni vele a bölcsibe és 4-6 órás munkát keresni.

Sajnos csak ebből nagyon nehezen.

2012. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mert van egy biztos állásom de nem tudom össze egyeztetni a gyerekkel. Sajnos a főnököm nem segít, nincs rá mód. És a biztosat nem cserélném fel a bizonytalanra. Nem olyan könnyű állást találni egy gyermekét egyedül nevelő anyukának, aki vidéken él.
2012. dec. 11. 22:32
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem ebből kell megélni. Magyarország egy kivételes hely, nem sok helyen adnak pénzt, pláne a fizetésekhez képest relatíve sokat, csak azért mert valaki gyereket szült. Ráadásul 3 évig.
2012. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondold tovább mert ha most nem tudod elvinni bölcsibe akkor oviba majd hogy tudod vinni, ugyan úgy sehogy akkor pedig már 1 fillért nem kapsz.

A faluban nincs valami kismama, vagy munkanélküli akiben megbízol és vigyázna a gyerekre míg te dolgozol 20-30 ezerért. Vagy csak reggel elvinni bölcsibe és érte menne, én nem hiszem nincs egy öreg néni aki ezt megtenné neked.

2012. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%

Jaj kedves utolsó!!! Remélem a kérdező sorsára jutsz! Téged se kellett volna megszülni anyádnak, az egyszer biztos!

Kedves kérdező, semmire ne számíts. De talán még akkor is jobban járnál ha vissza mennél dolgozni, és fizetnél egy bébiszittert, aki hozza viszi a kicsit. (valami diáklány) Talán több maradna. Ezt neked kell kiszámolni. Segítséget nem nagyon fogsz kapni. :(

2012. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Bocsi, utolsó előttinek szólt!
2012. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

azt én se értem, hogy ha a bölcsi nem összeegyeztethető a melóddal akkor az ovival hogy lesz? :S


nem kell felmondanod azért mert gyes mellett 4-6 órás állást vállalsz, a munkahelyedtől függetlenül csinálhatod, amellett felveszik a gyereket bölcsibe is!

én bedolgozok, nem nagy összeg, de havi 50-60.000 összejön belőle és bölcsibe se kellett adni a gyereket.

nézelődjél, sajnos más választás nincs ebben az országban nekünk, vagy megkeresed a kenyérre valót vagy éhenhalsz :(

2012. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!