Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez ugye nem hányás volt?

Ez ugye nem hányás volt?

Figyelt kérdés
13 hós fiam még kicsit bukós, ma viszont evés közben kijött belőle az előző kaja is, mintha hány volna, vagyis kissé sugárban. De ezt egy félrenyelt kenyér váltotta ki, tehát megvolt az oka, csak amiatt aggódom hogy nem a megszokott bukás, ami csak kifolyik a száján általában. Más tünete nincs, se hasmenés, se hasonló ami betegségre utalhat.

2012. dec. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nem bukás, ha sugárszerűen öklendezve jön, az hányás. Ha meg van a kiváltó ok, és nincs egyéb tünet, akkor nyugodj meg. Valószínűleg annyira félrenyelhetett, h a szervezete rögtön jobbnak látta kitessékelni mindazt ami a gyomorban volt. Ha azóta nem hányt, nem bágyadt, nem megy a hasa, akkor nincs semmi baj.
2012. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korában a kisfiam is produkált ilyet, én is megijedtem. De semmi baja nem volt, pedig ez kétszer is előfordult. Ő is nagyon bukós volt, viszont ennél a két alkalomnál sugárban toccsant a dolog a földön. Semmi folytatása nem volt utána, szóval nem tudom, mi okozta. Talán nem esett jól valami neki aznap.
2012. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugodtam!
2012. dec. 12. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!