Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet közösen...

Miért nem lehet közösen dönteni és megbeszélni mindent?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a lányunk ha megyünk anyósékhoz a párom sosem kérdezi meg, hogy jó-e nekem ha ekkor vagy akkor megyünk, csak eldönti és kész. Most is itt a karácsony, és ő már eldöntötte, hogy 24-én otthon leszünk és anyuék jönnek vacsorára, 25-én viszont fogjuk magunkat és megyünk az anyjáékhoz, és majd csak 30-án jövünk haza. Mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó, mert keresztanyámék is jönni szeretnének hozzánk, mivel ők is vesznek a kicsinek ajándékot, és már kérdezték hogy mikor jöhetnének karácsonykor!? Erre azt válaszolta, hogy nem hajlandó átalakítani ezért a karácsonyt, jöjjenek ők is 24-én. Arra nem gondol hogy a szentestét mindenki otthon a családjával tölti? Úgy érzem fát is felesleges otthon állítani, hisz 25-én úgyis elmegyünk otthonról, és majd csak szilveszterre jövünk haza :( Hiába mondom neki, nem érdekli a véleményem!
2012. dec. 12. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mond meg neki,hogy te ugyan nem mész ennyi időre az anyósékhoz,menjen ő ha akar.
2012. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én már mondtam neki, de hiába, azt mondja ott is legyen a kicsi az anyjáékkal. Azt mondjuk nem nézi, hogy majdnem minden hétvégén vagy mi megyünk vagy ők jönnek hozzánk.
2012. dec. 12. 07:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet vele valahogy megalkudni, hogy mondjuk a két ünnep közt menjetek, ha már több napot szeretne ott tölteni?

Mondd el neki, hogy neked ugyanolyan fontosak a családod tagjai, mint neki az övéi, és ha nem szeretne neked bánatot okozni, akkor vegye figyelembe a te vágyaidat is. Ebben és minden másban is. Nagyon akkurátus párod lehet, aki nem tűr ellentmondást. Azért mondom, hogy szeretettel, humorral, akárhogyan, már most értesd meg vele, hogy nem fontosabb ő ebben a kapcsolatban, mint te, mert később rosszabb lehet. Ketten alkottok egy párt, és ha te nem vagy elégedett, boldog, ha nem érzed jól magad, akkor az ő sora sem fog olyan jól menni... próbáld elmagyarázni neki!

2012. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!