Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A köldökcsonkot nem bántják a...

A köldökcsonkot nem bántják a pelusok? Mindegyik jó, vagy nem érnek fel odáig?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A Libero 1-es pelusa a köldökcsonknál sokkal puhább anyagból van elkészítve. Amíg le nem esett a csonk, addig ezt használtuk.
2012. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Huggies-nak van kifejezetten újszülötteknek való pelenkája ami úgy van kialakítva hogy ne érintse a köldökcsonkot,mi ezt használtuk amíg nem esett le.
2012. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gazdaságos pelust használtam, és nem bántotta köldökcsonkot, főleg hogy be volt a köldökcsonk hintőporozva.
2012. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pamperst használok, és mindig behajtottam a kis hasán a pelenka tetejét, hogy ne érjen el odáig.
2012. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huggies-t használtunk, amelyiknek le van kerekítve a köldöknél....a pelus pont dörzsölte a köldökcsonk alját és így már a kórházban leesett nekünk. Bent azt mondták, hogy nem baj.Azóta is nagyon szép a köldöke.
2012. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!