Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fisher...

Mi a véleményetek a Fisher Price tanulóasztalról?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányunk és erre gondoltam neki karácsonyra. Párom szerint hülyeség, mert a kolléganője azt mondta az ő fiát egyáltalán nem érdekelte. Akinek van mi a véleménye róla?
2012. dec. 12. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

a régebbi az gagyi arról én is hallottam rosszat hogy az árához képest nagyon kevés ideig tudja lekötni a gyereket mert csak egy játszós rész van lábakon lényegében és semmi más funkciója nincs.

De van egy új belőle az már jobbnak tűnik.,

Nekünk chicco modo asztalunk van az már 2 gyerekemet szolgálja ki zsinórban, el se csomagoltam, az nagyon jó mert levehető kiságyra akasztható zongorája van pici kortól, a lábakat leszedve egy ilyen játszó lap jön létre mikor még nem tud állni akkor játszhat vele, később a lábaira feltéve felálltak mellette az enyémeim úgy nyomogatták, forgatták (golyós része is van) aztán még később pedig megfordítható a lapja és a másik oldalán nagy kockákkal építkezni lehet rá, még most is kapható ez az asztal azt hiszem, én ezt ajánlom:)

2012. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco van, szerintem nem éri meg. Nagyon dràga és annyira nem érdeklelte a kislànyunkat, hamar ràunt. Most próbàljuk eladni:)
2012. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van FP asztalunk, a kisfiam szeretett vele játszani, néha még most is le tudja kötni a figyelmét, pedig már 22 hós.
2012. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!