Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valaki már MAM cumisüveg-...

Vett valaki már MAM cumisüveg-szettet (nagy dobozos), megéri az árát? Vagy fölösleges ennyi?

Figyelt kérdés
Van benne - 2x 160ml, 2x 260ml, 2x MAM Start cumi, 1x MAM Clip, 1x Bite & Brush
2012. dec. 12. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Avent szett van, van benne 3 125 ml, 2 260 ml és én nagyon örülök, hogy ennyi üvegünk van, mert mind használatban is van :). MAM hasfájós üvegünk is van kettő, azokat is nagyon szeretem, úgyhogy én azt mondom, hogy nem felesleges. 5 hónapos Kisfiú anyukája!
2012. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ezt vettem meg a babámnak, mikor megszületett. Kell ennyi! Nekünk legalábbis kellett, sőt, még vettem is később hozzá. Vettem más tipust is, de nem fogadta el, pedig nem volt olcsó. A mai napig is ezt használjuk. Nekem is ajánlották, mert jól tisztántartható, amelyiknek lecsavarható az alja.
2012. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csodálkoztam hogy miért kell ennyi üveg, de ezek szerint jó ha van. (Várandós mama kislánnyal)
2012. dec. 12. 09:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell ennyi üveg,az én kislányom(2 hónapos) csak a mam cumisüveget fogadta el,se az aventos,se a nukot.Egyébként tápszeres azért is kell több üveg!
2012. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kell ennyi, de én nem ajánlom. Nekem folyton ereszt az alja.
2012. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is MAM van, nagyon szeretem, bár mi a kicsiket nem használjuk, mert a fiam nem hajlandó inni, tápszernek meg a nagyok kellenek. Először nekem is eresztett, mert rosszul raktam össze. Mióta figyelek az összerakására sosem ereszt.
2012. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig jól csavarom vissza! Ha 10szer szétszedem és újra összerakom akkor is ereszt! :(
2012. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy hibásat fogtál ki. Jól belenyomkodod a fehér gyűrűt az aljába? Nekem 1X volt, hogy nem jól nyomtam bele és valóban eresztett akkor.
2012. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vettem, de felesleges volt! Mondjuk nekem anyatejes volt a fiam, és nem volt hajlandó elfogadni a cumisüveget. Szerintem előre ne vedd meg, elég 1 db, ha kell, akkor majd vesztek.
2012. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Mamos üvegjeink vannak, persze nálunk is később derült ki, hogy üvegezni kell, előre ne vedd meg, csak ha már biztos kell, akkor viszont szerintem is megéri ez a szett, a kisebb űrtartalmú üvegek az elején, a nagyobbak pedig később, mikor már mennyiségeket eszik-iszik. Sterilizálása miatt nagyon szeretem, a cumiját viszont nem fogadta el a kisfiam. Arra kell majd figyelni, hogy ha nehezen szívja már a cumit és kifárad, akkor nagyobb lyukméretű etetőcumit kell hozzá venni, ez külön is kapható és nem azt kell nézni hány hónapos kor van ráírva, hanem a baba jelzései szerint.
2012. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!