Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódok! Normális ez így?

Aggódok! Normális ez így?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol azt olvasom hogy az ő babája már 2hónaposan tartotta a fejét!

Az én kislányom 2hónapos tartja ő is de ott kell lenni a kezemnek mert néha hátra billen.6hetes kontrollon mutatta a doki hogy a kis kezénél fogva huzzam fel és így is erősödik neki.de annyira hátra lóg neki ilyenkor hogy nem szeretem csinálni.hason meg utál lenni.

ha hasra teszem csak jobbra fordítja balra nem.de 1perc múlva ordít.hiába fordítom át neki a bal oldalra egyből vissza fordítja.de magától nem fordítja át a másik oldalra.de viszont háton fekvésbe annyira fordítja a buksit hogy már egy körbe kikopott a haja :)

nyugtassatok meg hogy nincs lekésve


2012. dec. 12. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van a babád,ninncs lemaradva:)

Viszont a felhúzás baromi egészségtelen.

2012. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugi! Az én lányom bár 2 hósan tartotta, ha felhúztuk, ő előbb is, de ez nem törvényszerű. Azt hiszem 3-4hósan kell neki tutira tartania! Tedd hasra én is mindíg hasra tettem, majd megszokja. Én ráadásul születésétől hason altattam. Majd elkezdi csinálni. Mindenki más ütembe csinál dolgokat! Ez persze nem azt jelenti, h a te babád le van késve, ő ilyen. Majd szerintem 3-4hósan aggódj, addig felesleges!
2012. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És ne húzogasd fel mindig, nem tesz jót! előző voltam!
2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
szia.az én kislányom sem tartotta a fejét teljesen.a kezem mindig ott volt.igaz még csak két hét telt el 2 hónapos kora óta de néha hátrabillen még.viszont mi hason altatjuk mert másképp nem alszik nyugodtan.szerintem nem vagytok elkésve semmivel.ha a két kezénél húzom fel hol tart hol nem attól függ milyen hangulatban van:)
2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Ennél a kérdésnél a 3. és 4. válasz az enyém


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Nem tudom, hogy te első gyerekes anyuka vagy-e, vagy van már nagyobb gyereked, de jobb, ha megfogadsz egy tanácsot: soha ne versenyezz és méregesd másokhoz a kicsidet. Ez egy őrült mókuskerék, soha nincs vége, sem magadnak, sem a gyereknek nem teszel jót vele.

Ha az orvos egészségesnek mondja, ne foglalkozz mások véleményével, erre az oldalra írogatók 90%-ka nem szakember, azt hiszi, hogy mindent tud, mert már van egy gyereke. Minden gyerek más, nem egyformán fejlődnek, sok felesleges aggódást megspórolsz, ha hiszel nekem.

2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

eddig összesen ha 4szer felhúztam a kis kezénél ebből 2 ma volt mert szerintem sem egészséges

2012. dec. 12. 11:19
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os válaszolónál a pont.Ettől függetlenül elvinném a helyedbe egy Dévény terapeutához,nehogy mégis gond legyen,mert később már nehéz lesz javítani az állapotán.2 hónaposan szeritem 1-2 kezelés után helyre jönne.valszínű azért sír,mert nem kényelmes neki az az oldal.
2012. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudtommal Debrecenben nincs Dévény vagy igen?ha igen hol?
2012. dec. 12. 11:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Hívd fel a korai fejlesztőt.De a védőnődnek is tudni kell .
2012. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!