Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám mért sír és...

6 hónapos babám mért sír és feszeng szopizás közben?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt, már eszik gyümölcsöt és elkezdtük délben kóstolgatni a főzelékeket is. Szopizás közben sokszor sír, húzza a cicimet, és feszeng, nem is nagyon eszik tovább. Mért csinálja ezt? Lehet nem elég a tejem? Vagy fáj neki valami? Egyébként is nyűgösebb mint szokott.

2012. dec. 12. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
mért=miért, bocsi elég fáradt vagyok.
2012. dec. 12. 18:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy jön a foga és fáj az ínye vagy ismét babát vársz és más íze lett a tejednek.De ha menstruálsz,akkor is kellemetlenkedhet az íze miatt szintén.Szerintem semmi komoly baja sincs,ne aggódj!
2012. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem menstruálok most 1 hete múlt el, 1000% hogy nincs útban másik bébi. A fogára is gondoltam, de a gyerekorvos pár napja még azt mondta, hogy nem mostanában fognak kibújni a fogacskák. De az aggaszt, hogy nem eszik sokat, és elmegy a tejem. Fejni nincs sok időm, mert van egy majdnem 3 évesem és ő is sok figyelmet igényel. De azért köszi 1-es.
2012. dec. 12. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A tejed biztosan elég neki, ha nem lenne elég, több szilárd ételt kérne magától, efelől megnyugodhatsz.


Nem használsz más tusfürdőt, parfümöt, ami nem tetszik neki?


Milyen új ételeket vezettél már be, nincs köztük allergén (pl tejpép)? NEm fogyasztottál-e túl sok tejet, puffasztó ételt mostanában?


Mozgásfejlődési állapota hogy áll, felvett új mozgásformát, esetleg azt nem megfelelően csinálja - pl mászik, de az egyik kezét/lábát húzza?


Torok vagy fülgyulladást kizártátok már a dokival ,nem lesz beteg?

2012. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem használok mást, és odafigyelek az étkezésemre mindig, hogy ne legyen gond belőle.

Hát a napokban elkezdett kúszni, és néha kicsit furán megy neki...:)

De nem tudom nem e tényleg a foga lesz, most megnéztem neki este, de nekem recésnek tűnt, szerintem mégis lesz hamarosan fogacskánk:)

Bízok benne, hogy tényleg csak ez lesz!

Köszönöm.

2012. dec. 12. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni, az én babám 7 hetes. néha kiderül hogy puki nem jött ki vagy ilyesmi, de sokszor én is arra gondoltam, hogy kevés a tej??pedig szépen gyarapodik..akkor szerintetek ilyenkor más lehet a probléma?
2012. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én lányom akkor csinálja ezt, ha feszíti a hasát a szél vagy, ha épp kevés a tejem (ezt onnan szoktam tudni, hogy ő kb 150-200ml-ket szopizik, és mikor így feszeng, sír a cicin, akkor megnézem és alig jön már valami a cicimből, illetve mérlegre teszem és látom, hogy csak 90 ml-t evett, ami neki kevés...)
2012. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is akkor csinálta ezt a babám, amikor elkezdett fogyni a tejem, próbáld meg ilyenkor tápszerrel megkínálni, ha azzal nem feszeng, akkor ez lehet a baj.
2012. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet ám, h túl gyorsan jön a tej. Vagy nem akar egy helyben maradni, főleg, ha most kezdett el mászni és felfedezni a világot. Sötétíts be a szopikhoz, legyen csend, félhomály, semmi zavaró körülmény, hátha :)
2012. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
biztos h a foga lesz.nekem 6,5 hós a kislanyom es 2 hete kezdődött a fogzàsa.2 kis pici fog alul mar meg is muttata magat.persze h lehet a foga.
2012. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!