Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csapkod a karjával 5...

Miért csapkod a karjával 5 hónapos babám szopizás közben? Mitöl eszik ilyen nyugtalanul?

Figyelt kérdés
1 hónapja nappal minden szoptatás közben hevesen csapkod, ütöget engem a karjával, néha erösen karmolászik, morog (szemei csukva vannak). Nektek csinált hasonlót a babátok? Miért lehet? Tejem van elég, mert mértem, és ha utána tápszert adok, nem kéri. Nincs meg a mensim sem.

#szoptatás #gyugtalan
2012. dec. 13. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az en kicsifiam is ugyanilyen :)) O mar par hetes koratol elkezdte a morgast,majd jott a kezmunka majd a labtempo szoptatas alatt :D lassan 8 honapos es meg mindig vezenyel a karjaival de mar kevesbe. A morgast elhagyta. Amugy egy eros, orokmozgo baba, nem egy sarokban ulo, kezeit orakig elnezegeto tipus :D
2012. dec. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Uncsi neki annyi ideig egy helyben lenni.

Nekem pár hónappal később már úgy kellett becserkészni, hogy két percig nyugiban legyen, és szopizzon.

Pedig nagy függő volt, mégsem bírt magával.:)

2012. dec. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém pont ma 6 hónapos ugyan ezt csinálja.De ő alvás előtt is morog.Néha "bosszantó",mert elég hangos. :D
2012. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második lányom most 5 hós, de ez telejsen normál ebben az idöben.

Habár nekem tápszeres, de néha kitekeredik iszonyatosan mert a világ sokkal érdekesebb.

2012. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma 6 hónapos a babám. Egy az egyben ezt a csapkodósat csinálja 2 hónapja, de mostmár azzal is megspékeli, hogy amint a legapróbb neszt meghallja lefordul a szopizásból és tovább nem is éredkli (persze fél óra múlva rájön, hogy mégis éhes...)
2012. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat! Tényleg lehet hogy amiatt van, hogy érdekesebb a világ mint anya ölében nyugodtak lenni. :) Most például reggelire 190ml-t szopizott 4 perc alatt 2 mellből. Amúgy mostmár 3. napja mindenre ezt a morgást csinálja, olyan mint aki erőlködik. Szopi közben, a járókában, ha játszom vele, ahogy Te is irtad elalvás előtt, a tízórai gyümi közben is. Olyan mint akinek semmi nem tetszik.
2012. dec. 13. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
:) Tök jó...Az én 3,5 hósom is ezt csinálja már 3hete... :) érdeklődik mindenre,tekeredik,forgolódik...stb
2012. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!