Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves fiúnak mit vesztek...

Másfél éves fiúnak mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Favonat,kisebb autó pálya,mesekönyv,gyurma,autók
2012. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Duplót (alap kockákat 1-2 figurával)

Vileda takarító készletet (imád a nagy söprűvel játszani így kap egy neki megfelelő méretű készletet, amiben felmosó, és vödör is van, meg seprű,lapát egy húzható kocsin:) )

[link]

Kis fa vonatot műanyag játék állatokkal.

Nem mind tőlünk(anya-apa), hanem elosztva a családban(nagyszülő, stb.)

2012. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a mini Vileda mekkora már!!!!! :)))) De jót nevettem rajt!!

MÁrmint nagyon jó ötlet, ha szeret sepregetni, meg ilyenek!!!

Ha nem felejted el, karácsony után írd már meg légyszi, hogy használja- e a kicsid a takarítószettet!!!

Köszi

Nekem 2,5évesem van, és ő is favonatokat, műanyag vonatokat, kamiont- autót, traktor kap, mert ezeket imádja. AnnaPetis könyvet is, meg pár ruhadarabot- ezt elosztva a családban. Tavaly is hasonlóakat kapott.

2012. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szerintem tuti tetszeni fog neki. Ha valamelyik plázában, vagy itt nálunk a boltban meglátja azt a kocsit, amit a takarítónők tologatnak, teljesen megbolondul:)

A porszívót is imádja. Csak úgy tudok porszívózni, hogyha ő is fogja velem:) Bezzeg kamasz korában tuti nem lesz ilyen lelkes... :)

Majd karácsony után írok, hogy mit szólt hozzá:)

2012. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A viledára én is kíváncsi leszek!!
2012. dec. 15. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
2-eske, mit szólt a fiad karácsonykor a miniViledához??
2013. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!