Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám még nem...

8 hónapos babám még nem mászik, nem áll, baj lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, okos baba (fogja a kis kekszét, eszi magától, ügyesen játszik egyedül is, játékokat egymásnak ütögeti, tapsikol, ül) de valahogy nem akar mászni. Pörög forog nagyon gyorsan. Most olvastam az egyik kérdésnél, hogy miket kéne csinálnia már egy nyolc hónaposnak és nagyon megijedtem. Baj lehet? Vigyem el orvoshoz?
2012. dec. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hónapos korig "kell" elkezdeni mászni, szóval nyugi!

Az enyém 10 és fél hónapos volt,amikor elkezdett mászni, addig csak kúszott, rá egy hétre fel is állt.

2012. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Minden gyerek más, nem kell, hogy mindent úgy csináljon mint a többi. Ha eljön az ideje, mindent fog csinálni.
2012. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs, semmi baj!
2012. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is van egy 8 hónapom,és ha neked lennék nem izgulnék.Ő a 3-dik gyermekünk,és már most végigtotyog az ágy mellett,mászik,viszont ülni még nem igazán tud,vagy lehet nem is szeret .De a középső kislányom5- 6 hósan hason nem tudott meglenni,mert a fejét nem tudta rendesen megtartani:( Szóval nem egyformàk a gyerekek fejlődése,pedig tesók.De ,hogy megadat megnyugtasd,vidd el fejlödés neurológushoz.
2012. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.. :)
2012. dec. 13. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Kúszik már? Halad előre?
2012. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!