Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekek ha belázasodnak...

A gyerekek ha belázasodnak akkor aluszékonyak lesznek, vagy inkább az ellenkezője, nem tudnak aludni és nyűgösek?

Figyelt kérdés
Itt most nem náthás betegségre értem,mert ott a náthától sem tudnak aludni,hanem mondjuk egy oltás utáni lázra.

2012. dec. 13. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Oltás után ha belázasodott a fiam akkor mindig aludt egyet :) pedig már évek óta nem alszik délután. De ez mindenkinél más, de biztos bújós lesz, mert hogy "szurit kapott" :) aludjatok együtt majd utána egyet!
2012. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk még nem meleg a homloka,de 4 órát aludt,ami nála igazán meglepő,mert rövideket szokott aludni...
2012. dec. 13. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan amiatt de nem kell nagyon magas lázának lenni. Az oltás legyengíti egy kicsit. Szerintem ha este alszik egy nagyot holnap már nem is fog rá emlékezni :)
2012. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy legyen :D Anyára is ráfér egy kiadós alvás :D
2012. dec. 13. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy összejött-e :DD?
2012. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát láza az lett éjjelre,de elnyomta a kúp meg láz is szóval csak enni kelt fel szerencsére.A mai nap viszont már rosszabb,borzasztó nyűgös,nem tudom letenni sem :( Remélem hamar kiheveri szegényem.
2012. dec. 14. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj szegény :( Jó egészséget nektek :)
2012. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!