Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik 8 hónaposotok?...

Miket eszik 8 hónaposotok? Darabosan vagy pépesen?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.Reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi..Darabosan vagy pépesen?
2012. dec. 13. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én 8 hónapos lánykám étrendje:

reggel: szopi + tápszer (ami igazából nálunk 10 óra körül van, mert későn kelő, 9-10-ig alszik :) )

ebéd: főzelék husival (krumpli, sütőtök, répa, borsó, karfiol, hagyma, spenót, paradicsom, durumtészta tetszőleges kombinációi), ezt botmixerrel pürésítem, de már nem olyan pépesre, mint kezdetben, látszanak benne a zöldség darabok, de azért rágnia nem kell

uzsi: 1 db gyümölcs és fél adag tejpép. A gyümölcsöt változó, hogy adom. A banánt pl. csak villával összenyomkodom kicsit, szóval az darabos. Az almát reszelve, de van, hogy azt is megpárolom, akkor viszont azt is csak villával szétnyomkodom egy kicsit...

Vacsi: tápszer

2012. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont 8 hónapos korától kezdtem neki darabosat adni! Almát is nagyon pici darabokban, husit is felvágtam nagyon kicsire. Nem volt gond, elnyammogta!
2012. dec. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!