Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 8 hós babámnak kelkápo...

Adhatok 8 hós babámnak kelkáposztafőzeléket?

Figyelt kérdés
Nem fog fájni a hasa?
2012. dec. 14. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kisfiam az elején borzasztó hasfájós volt,én még a mai napi (10 hós) nem mertem neki adni.De lehet lehetne,nem tudom. :/ Én nem merek kockáztatni,kínlódtunk anno eleget.
2012. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyit olvastam, hogy kelkáposztát, vöröshagymát, zöldbabot, karalábfőzeléket, karfiolt lehet neki adni. Mondjuk zöldbabfőzeléket már evett. Csak egyszerűen ötletem sincs, hogy ma mit főzzek neki... :(
2012. dec. 14. 07:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan már nem valószínű. Feltéve, ha eddig is evett már mindenfélét.
2012. dec. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt add neki, amit magatoknak is főzöl. Nem kell már külön főzőcskézni neki.
2012. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elég sok mindent evett már és hála az égnek nem is volt hasfájós
2012. dec. 14. 07:28
 6/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.Kicsit OFF:

Kedves Utolsó!Engem most cseszett le a bőrgyógyász,hogy hogy merészelek HASONLÓ ételeket adni a 10 hós fiamnak (amiben van hagyma,kicsi fűszer,stb.),mint amilyeneket mi is eszünk-pedig még a mai napig külön főzök neki.Hogy én milyen felelőtlen anya vagyok,stb...

Szerintem ostobaságot mondott.Ezt csak azért írtam,hogy egy 8 hónapos baba még nem kell,hogy azt egye,amit a felnőttek is.Neki azért még oda kell figyelni az étkezésére.

Én valami paradicsomos dologra gondoltam a mai étkezését illetően,teljesen kifogytam én is az ötletekből. :/

2012. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nálunk az a baj, hogy nem szereti a paradicsomosat, vagy nem birja a gyomra nemtudom, mert ha olyat eszik a büfivel visszajön mindig :(
2012. dec. 14. 07:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányom nagy kedvence!

1 darab gyalog tök, 1 darab burgonya, 1 db kis husi össze főzve pici vegetával. Ha megfőtt turmixoltam egy lehéjjazott, ki magozott nyers paradicsommal.


1 burgonya, 2-3 mirelit rózsa brokkoli, 1 db hal pici vegeta. Ezt össze főztem, leszűrtem, 1 kis margarin, 1 kis kanál joghurt, villával pépesítettem!

Imádta, de mai napig, pedig már 3 éves, ha nem eszi meg az ebédet, mert csípős, vagy olyan amit nem szeret, neki ezt gyorsan megfőzöm, 10 perc alatt kész.

2012. dec. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nincs itthon brokkoli azt helyettesíthetem karfiollal?
2012. dec. 14. 07:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Elég sok anyukát ismerek a környezetemben, akiknek a babája már 8 hónaposan azt ette, amit a család többi tagja. Mindegyik jól fejlett, egészséges gyerek.

Nem kell mindent elhinni, amit "ajánlanak".

2012. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!