Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz ekkora korkülön...

Mennyire nehéz ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hos most vagyok 6 hetes a tesòval. Nagyon jo a babám napi 2szer minimum alszik 1-2orát. Eljátszik egyedül is ha kell. Nem siros semmi gond vele egy angyal. Most viszont beteg szegénykém plusz 2 foga jön egyszerre éjszakázunk már napok òta alig alszik teljesen kivagyok készülve most megtorpantam egy kicsit hogy mi lesz ha itt lesz a tesò is mennyire lesz nehéz.
2012. dec. 14. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a nagyobbik fiunk mikor terhes lettem a kisebbik fiunkkal. 17 hónap a korkülönbség, nem mondom hogy könnyű volt az eleje de megoldható....

most 3 éves múlt a kicsi, a nagy 5 lesz májusban. minden jót.

2012. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz, de kifizetődő, mert aztán később sokkal jobban el lesznek mintha több lenne a korkülönbség, egymáshoz szoknak és úgy lesz nekik természetes, hogy ketten vannak, ne aggódj akkor is nehéz, ha nagyobb a korkülönbség.
2012. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!