Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnétek ebben az esetben...

Ti vinnétek ebben az esetben doktorhoz?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam enyhén megfázott, kicsit folyik az orra, de a kézi pumpás orrszívó még simán viszi, nem is kell sokszor használni, max naponta 1-2-szer. Viszont emellé már két napja 37,1-37,2 hőemelkedése van, ami tudom, hogy nem magas, csak nagyon picúr még, és féltem. Napjába kétszer adok neki cebion cseppet, és Tantum verdét 3-4 alkalommal. Lázcsillapítót erre az enyhe hőemelkedésre nem adtam, szerintetek kellene? Mikor vinnétek dokihoz?
2012. dec. 14. 09:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy jól eszik, és nagyon jó kedvű is, nem látszik, hogy rosszul érezné magát.
2012. dec. 14. 09:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hol méred a hőt?popóban?abból 0,5-öt le kell vonni,és úgy a valós az eredmény.csak az orra taknyos vagy köhög is?egyébként én a hőemelkedésnél is adok egy fél kúpot,mert nm lehet tudni hogy éjszaka mennyire szökik fel a hője.vidd el orvoshoz,én azt tenném,nehogy valami baja legyen
2012. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Popóban mérem, már levonva 37,1-37,2. Nem köhög.
2012. dec. 14. 09:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel picike még, ezért megmutatnám a dokinak. Te is megnyugszol így.
2012. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvost, próbáld meg kihívni hozzátok. Szerintem pont azért mert ennyire picike ki fog menni.


Mindenképpen megmutatnám, de attól azért félnék, hogy a váróban nehogy valami komolyabbat összeszedjen...

2012. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megmutatnám orvosnak, viszont nekünk azt mondták, csecsemőknél, mivel magasabb az alaphő, 38-nál kezdődik a hőemelkedés.
2012. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta sikerült beszélnem a védőnővel (az orvossal együtt dolgoznak), ő azt mondta, hogy ha a tünetek nem rosszabbodnak, akkor ma nem kell bemennünk, mivel holnap is munkanap van, ezért még megnézzük holnapig, max akkor megyünk. És ő is azt javasolta, hogy 38 fok alatt ne adjak még kúpot.
2012. dec. 14. 10:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, és előbb mértem, már lement 36,9-re, talán nem lesz semmi komolyabb baj:)
2012. dec. 14. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az orvost kérdezném. Én inkább minden szir-szar miatt felhívom, az megnyugtat.
2012. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a doki, hogy ha valami baja van, akkor belázasodik

37,2 az semmi


nekünk a c vitamint 2szer 10 cseppet kellett adni

arra figyelj, hogy az orrát szívd rendesen

2012. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!